Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Lovran

Lovran Chorvatsko, apartmány

Letovisko Lovran naleznete v severní části Kvarnerského zálivu na poloostrovu Istrie. Lovran je součástí Opatijské riviéry a je vzdálen pouhých 12 kilometrů od města Opatija. V dřívějších dobách byl Lovran významným rakousko-uherským letovisek, kam jezdila šlechta a bohatí lidé. Z této doby se zde dochovalo mnoho významných staveb a vil.

Díky rekonstrukcím a přebudováním na penziony a apartmány můžete i Vy nyní zažít dovolenou v luxusu. Lovran je považován za lázeňské město. Díky mořskému vzduchu a horským hřebenům je zde velmi příznivé klima pro strávení dovolené. Součástí Lovranu je také promenáda, která protíná celou Opatijskou riviéru a její délka přesahuje 12 kilometrů. Tato přímořská promenáda je vynikající pro večerní procházky. Milovníci cyklistiky mohou promenádu využít také pro projíždky na kole.

V Lovranu najdete mnoho restaurací, které lákají k posezení a ochutnávkám místních specialit. Najdete zde také půjčovny šlapadel a lodí. K nákupu Vás budou lákat obchůdky se suvenýry.

Lovran – apartmány, ubytování

Lovran nabízí širokou nabídku apartmánů a ubytování v soukromí. V naší nabídce naleznete více jak 60 apartmánů přímo v tomto letovisku. Mimo jiné zde najdete luxusní apartmány, které nejsou v Chorvatsku příliš časté. V Loranu se nacházejí také hotely. Nejznámější jsou Hotel Villa Vera, Hotel Bristol nebo Hotel Excelsior.

Výlety do okolí

  • návštěva letoviska Opatija vzdáleného jen 12 kilometrů
  • procházka (popřípadě na kole) po přímořské promenádě do sousedních letovisek (Ika, Ičiči)
  • návštěva významného města Rijeka
  • turistika v pohoří Učka odkud jsou nádherné výhledy na celou Kvarnerskou oblast a ostrov Krk a Cres

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('0b2d609e82f7539...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301