Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Kraljevica

Chorvatsko 2012 - Kraljevica (Kvarner)

Jižním směrem od Rijeky se nachází středně velké letovisko Kraljevica. Trvale zde žije okolo 3 000 tisíc obyvatel. Kraljevica je známa především díky odbočce na most spojující pevninu s ostrovem Krk (letiště pro Rijeku). Největšího rozkvětu zažilo letovisko v 18. a 19. století. Dnes je Kraljevica známa především díky stavbě lodí. Právě i proto není přímo centrální část Krajevice vhodná pro dovolenou v Chorvatsku.

Rekreační střediska najdete mimo město a to především letovisko Oštro. Najdete zde bungalovy a apartmány v soukromí. Místní pláž je oblázková. Další možnost rekreace najdete v zátoce Grabrova 3 kilometry od Kraljevice. V obou těchto střediscích najdete možnost sportovního vyžití.

Z Kraljevice můžete vyrazit na mnoho výletů do okolí. Určitě doporučujeme výlet na ostrov Krk, kde se nachází mnoho krásných míst ke koupání. Mimo to je ostrov Krk znám pro své turistické trasy, které zde založili právě Češi. Dále můžete navštívit hlavní město regionu – Rijeku.

Nabídka apartmánů k rezervaci 2012

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru