Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Ražanj

Ražanj - Chorvatsko apartmány

Ražanj patří mezi menší letoviska Střední Dalmácie. Najdeme jej přibližně 12 kilometrů jižním směrem od Rogoznice a necelých 30 kilometrů severozápadním směrem od Trogiru. Při pohledu z městečka přes moře jde vidět jen kilometr vzdálená Rogoznica. Ražanj se skládá z několika částí. Při vjezdu do obce se můžete dát první odbočkou do Uvala Luka a po krátkém klesání se dostanete do malé zátočiny s přístavem.

V okolí se nacházejí apartmány. Další z možností je odbočka na Ljoljinica kde se nachází mnoho apartmánů. Ražanj nabízí krátkou promenádu s restauracemi a obchody.

Ubytování – apartmány Ražanj

V letovisku najdete jeden hotely (Hotel eM KA). Ten leží přibližně uprostřed obce. Mimo tento hotel se zde nachází několik luxusní vil s apartmánami nebo pensiony. Široká nabídka je ubytování v soukromí. Apartmánů k pronájmu je zde mnoho. V naší nabídce najdete okolo 25 apartmánů. Apartmány můžete rezervovat online a využít poskytovaných slev.

Koupání, pláže v Ražanji

Ražanj nabízí možnosti koupání okolo promenády s výhledem na Rogoznicu (tato pláž je povětšinou betonového charakteru) se schůdky do vody a místy pro slunění. Další možnosti koupání jsou v části Varoš se štěrkouvou pláží. V okolí se nachází mnoho malých pláží s krásným koupání. Nenajdete zde široké a velké pláže.

Zábava v Ražanji

Ražanj ChorvatskoRažanj neposkytuje mnoho zábavy a proto dovolená zde je vhodná pro milovníky romantické a klidné dovolené. Večer můžete využít nabídky z některých místních restaurací a posedět při sklenkách vína. Pokud zatoužíte po větší zábavě a nočním životu, budete muset vyrazit do letovisek v blízkosti – Rogoznica, Primošten nebo Trogir.

Výlety do okolí

  • za návštavu určitě stojí již zmiňovaná Rogoznica, Primošten a Trogir
  • vyrazit můžete pěšky do okolí a navštivit některou z mnoha malých zátok s možností koupání
  • můžete si udělat celodenní výlet do Národního parku Krka (u Šibeniku)

Nabídka apartmánů a ubytování

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru