Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Sukošan

Pronájem apartmánů - Sukošan (Chorvatsko)

Sukošan naleznete přibližně 11 kilometrů jihovýchodním směrem od Zadaru. Letovisko má přibližně 2500 trvalých obyvatel. Středem letoviska prochází tzv. Jadranská magistrála). V dřívějších dobách se Sukošan rozprostíral jen na malém výběžku pevniny (dnes historická část). Dnešní letovisko se rozprostírá přes celý malý záliv a dále do vnitrozemí. V tomto zálivu byla také vybudována jedna z největších marin v Chorvatsku. Její jméno je Marina Dalmacija a patří k nejvyhledávanějším přístavům Chorvatska. V zálivu se nachází pozůstatky velkého paláce z 15. století.

Koupání a zábava

Sukošan - pláže a mořeSukošan nabízí krásné oblázkové pláže, které jsou nově osazeny zelení. Dále zde najdete uměle upravená betonová plata pro příjemné slunění. Většina pěkných pláží se nachází na protilehlé straně k Marina Dalmacija a pak dále směrem na jih. V hlavní sezóně jsou pláže dosti plné a je dobré mít sebou slunečník pro případný stín. Další pláže se nacházejí v severní části letoviska směrem na Bibinje.

V letovisku najdete mnoho místních restaurací se středomořskou kuchyní (rybí speciality apod.). Sukošan je městečko vína a proto se zde nachází i několik vinných sklípků, které lákají k návštěvě a posezení u dobrého místního vína. Dále zde najdete bary a kavárny, obchůdky se suvenýry, pekárny a potraviny. V hlavní sezóně se zde konají různé místní oslavy.

Ubytování a apartmány Sukošan

V letovisku se nachází nově mnoho penzionů, menších hotelů a luxusních apartmánů (souvisí s rozvojem přístavu Marina Dalmacija). Samozřejmě i zde najdete širokou nabídku ubytování v soukromí za přijatelné ceny. V naší nabídce najdete více jak 70 jednotlivých apartmánů různých velikosti. Velká část nabízeného ubytování v soukromí se nachází v jižnější části letoviska (naproti přístavu).

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('913ff1acf66484e...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301