Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Vodice (riviéra)

Vodice riviéra - Chorvatsko

Riviéra Vodice se nachází v Severní Dalmácii. Jejím hlavním střediskem je stejnojmenné město Vodice. Toto letovisko je velice populární nejen u českých turistů a nabízí veškeré služby spojené s dovolenou u moře. Celá riviéra se skládá pouze ze třech středisek – Tribunj, Vodice a Srima – Vodice. Nejznámější jsou právě Vodice a jejich místní část Srima. Ve Vodicích se nachází hned několik velkých hotelových komplexů a kempů. Najdete zde širokou nabídku ubytování v soukromí a apartmánů.

Tribunj – riviéra Vodice

Tribunj apartmányOproti tomu letovisko Tribunj nabízí klidnější atmosféru. V Tribunji se nachází nová a moderní marina. Letovisko nabízí krásné oblázkové pláže, které jsou vhodné také pro rodiny s dětmi. Ve staré části města najdete romantické restaurace, které lákají k večernímu posezení. Samozřejmostí jsou obchůdky se suvenýry. Tribunj je od Vodic vzdálen jen asi 3 kilometry. Proto všem turistům doporučujeme procházku právě do sousedního letoviska, které nabízí také diskotéky, luxusní bary, taneční terasy apod.

 

Srima – Vodice (apartmány, ubytování)

Srima-Vodice apartmánySrima je považována za místní část Vodic. Jedná se o turistické letovisku v šibenickém přímoří. V posledních letech se letovisko stalo velice populární a přibilo zde mnoho turistů. Především v hlavní sezóně je zde velké množství lidí. Proto není toto místo příliš vhodné pro rodiny s dětmi. Letovisko Srima – Vodice vyhledávají mladí lidé, kteří touží po zábavě. Vyrazit můžete pěší chůzí do blízkých Vodic, kde na Vás čeká bujný noční život s bary a diskotéky.

 

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('9f2a6fa9ff11ccf...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301