Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Vodice (riviéra)

Vodice riviéra - Chorvatsko

Riviéra Vodice se nachází v Severní Dalmácii. Jejím hlavním střediskem je stejnojmenné město Vodice. Toto letovisko je velice populární nejen u českých turistů a nabízí veškeré služby spojené s dovolenou u moře. Celá riviéra se skládá pouze ze třech středisek – Tribunj, Vodice a Srima – Vodice. Nejznámější jsou právě Vodice a jejich místní část Srima. Ve Vodicích se nachází hned několik velkých hotelových komplexů a kempů. Najdete zde širokou nabídku ubytování v soukromí a apartmánů.

Tribunj – riviéra Vodice

Tribunj apartmányOproti tomu letovisko Tribunj nabízí klidnější atmosféru. V Tribunji se nachází nová a moderní marina. Letovisko nabízí krásné oblázkové pláže, které jsou vhodné také pro rodiny s dětmi. Ve staré části města najdete romantické restaurace, které lákají k večernímu posezení. Samozřejmostí jsou obchůdky se suvenýry. Tribunj je od Vodic vzdálen jen asi 3 kilometry. Proto všem turistům doporučujeme procházku právě do sousedního letoviska, které nabízí také diskotéky, luxusní bary, taneční terasy apod.

 

Srima – Vodice (apartmány, ubytování)

Srima-Vodice apartmánySrima je považována za místní část Vodic. Jedná se o turistické letovisku v šibenickém přímoří. V posledních letech se letovisko stalo velice populární a přibilo zde mnoho turistů. Především v hlavní sezóně je zde velké množství lidí. Proto není toto místo příliš vhodné pro rodiny s dětmi. Letovisko Srima – Vodice vyhledávají mladí lidé, kteří touží po zábavě. Vyrazit můžete pěší chůzí do blízkých Vodic, kde na Vás čeká bujný noční život s bary a diskotéky.

 

Nabídka apartmánů a ubytování

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru