Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Vodice

Vodice Chorvatsko apartmány

Vodice jsou jedním z nejrušnějsích a největších letovisek v severní Dalmácii. Leží přibližně 12 kilometrů severozápadním směrem od Šibeniku. Vodice jsou velice oblíbené letovisko nejen u českých turistů, ale také německých, rakouských, slovinských. Vodice se mohou pochlubit jednou z nejkrásnějších promenád okolo moře. Ta je zdobena mnoha palmami. Právě obyvatelé Vodic si dali za cíl vysadit postupně v letovisku tisíc palem. Okolí letoviska je krásné a porostlé borovými hájemi.

Ubytování – Vodice (apartmány, hotely)

Vodice - hotely, PuntaVe Vodicích naleznete hned několik hotelů a hotelových komplexů. Nejznámější dominantou a zároveň hotelem je – Hotel Punta na zalesněném poloostrově. Další velký hotelový komplex je v jižní části letoviska – Hotel Imperial a Hotel Olympia. Mimo tyto velké komplex ve Vodicích najdete hned několik velkých apartmánových vil.

Ve Vodicích je pak hned několik set apartmánů a možností ubytování v soukromí. Téměř v každém domě v hlavní sezónu najdete nějaký apartmán k pronájmu. V naší nabídce najdete více jak 100 apartmánů s možností rezervace online. Apartmány najdete jak v centru letoviska tak v blízkosti moře.

Ve Vodicích se také nachází autokepm s názvem – kemp Imperial.

Pláže a koupání – Vodice (dovolená)

Nejznámější a nejnavštěvovanější pláž ve Vodicích je Plava plaža, kterou najdete v blízkosti hotelu Punta a pláž pokračuje v délce 4 km směrem do Tribunje. Pláž je oblázková, upravené s velkým množstvím občerstvení a restaurací. Směrem do centra města okolo poloostrovu najdete krásnou promenádu s velkým počtem betonových plat zasazených přímo do moře. Plata jsou velice vhodná pro letní slunění. V létě pak oceníte hustý porost borovic, které poskytují příjemný stín.

Další krásná pláž je u Hotelu Imperial a Olympia. Pláže se pozvolně svažují do moře a jdou vhodné pro rodiny s dětmi. Mezi hotely se nachází tobogán a skluzavky do vody. V okolí Vodic pak najdete několik dalších pláží.

Sport a zábava – Vodice (Chorvatsko)

Chorvatsko Vodice ubytováníLetovisko nabízí širokou možnost sportovního vyžití. Najdete zde potápěčskou školu, možnost vypůjčení windsurfu (škola windsurfingu), vodní lyže, svezení na banánu nebo kruzích apod. Zapůjčit si můžete šlapadla nebo loďky. Ve Vodicích se nachází mnoho sportovišť – tenisové kurty, hřiště pro míčové hry, minigolf, stolní tenis apod.

Vodice (Chorvatsko) jsou velice živé středisko. V letovisku najdete hned několik diskoték, noční barů, moderních restaurací apod. Proslulý je hudební klub s názvem Hacienda, kde se konají jak obyčejné diskotéky tak zároveň velké taneční akce se světovými dj hvězdami (Dj Tiesto, Paul Van Dyk, Ladida, Lucca, ATB apod.). V hlavní sezóně se téměř každý den koná nějaká hudební akce s volným vstupem na hlavní proménádě v centru města.

Možnosti výletů do okolí

  • vyrazit můžete do vedlejšího krásného a romantického letoviska Tribunj (3 kilometry)
  • návštěva krásného historického města Šibenik (UNESCO) vzdáleného 12 kilometrů
  • národní park Krka – celodenní výlet do krásného prostředí národního parku Krka (25 kilometrů)
  • ostrov Murter – desítky krásných, romantických a malebných zátok
  • lodní výlety do širokého okolí (ostrovy Kornaty, NP Krka apod.)

Nabídka apartmánů a ubytování

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru