Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Žaborić

Žaborić Chorvatsko ubytování

Žaborić je menší letovisko nacházející se mezi městečky Brodarica a Grebaštici. Letovisko leží přibližně 10 kilometrů od Šibeniku. Žaborić se rozprostírá mezi pobřežím a jadranskou magistrálou. V dřívějších dobách to byla jen malá vesnice. V posledních desetiletích se z ní stalo vyhledávané středisko severní Dalmácie. Žaborić se může chlubit krásnými zátokami, které vybízejí ke koupání.

Zdejší pláže jsou písečné až oblázkové s dostatečným přirozeným stíněm z borovicového porostu.

Ubytování, apartmány – Žaborić

Šibenik Chorvatsko dovolenáŽaborić se v posledních letech velice rozrůstá a přibývají zde nové a nové apartmány. Místní obyvatelé se snaží zdejší pláže upravovat a udržovat v čistotě. Ve spojení s krásným mořem je Žaborić ideálním místem pro rodinou dovolenou.

V naší nabídce najdete více jak 60 apartmánů k pronájmu. Ubytování v soukromí má mnoho výhod. Apartmán si můžete rezervovat online jednoduše a rychle. Díky velkému poskytování informací víte přesně, jak apartmán vypadá, kde se nachází, jaké má vybavení a konkrétní obsazeno.

V letovisku najdete hned několik restaurací a taveren. Samozřejmostí jsou obchůdky se suvenýry. Díky své vynikající poloze je snadná dostupnost do Šibeniku nebo Primoštenu, kde najdete širší nabídku zábavy a nočního života. V Šibeniku se také nachází velké nákupní centrum. Vyrazit můžete na výlet do Národního parku Krka. Žaborić nemá příliš velkou nabídku sportovního vyžití. Na své si zde především příjdou milovníci šnorchlování.

Nabídka apartmánů a ubytování

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru