Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Brist

Brist apartmány, ubytování

Chorvatské letovisko Brist leží v jižní části Makarské riviéry. Najdete jej přibližně 2 kilometry severozápadním směrem od letoviska Gradac. Městečko se nachází při pobřeží svahů pohoří Rilić. Okolí letoviska Brist je známé svými krásnými zátokami, které nabízí krásné koupání a opalování na oblázkových plážích.

Apartmány, ubytování, koupání – Brist

Chorvatsko apartmányV Bristu najdete širokou nabídku ubytování v soukromí. V posledních letech zde vyrostlo hned několik nových apartmánových domů. Většina apartmánů se nachází v blízkosti moře a jsou zasazeny do borových hájů. Ty v létě poskytují příjemný stín. V Bristu nenajdete žádný hotel ani penzion.

Okolní zátoky s plážemi poskytují dobré podmínky ke koupání. Dnes je letovisko vyhledáváno pro svůj klid (oproti jiným letoviskům Makarské riviéry) a snadnou dostupnost.

Výlety do okolí

  • Za návštěvu stojí jižním směrem ležící letovisko Gradac (2 kilometry)
  • Pěšky se můžete také vydat do svahů pohoří Rilić
  • Historicky významné město Dubrovník (UNESCO)
  • Turistické cílé v Bosně
  • Sladkovodní jezera (Baćinské jezero) v blízkosti přístavu Ploče

Nabídka apartmánů k rezervaci

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('4530217cfe078da...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301