Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Gradac

Chorvatsko - Gradac apartmány

Nejižnějším letoviskem celé Makarské riviéry je městečko Gradac. Toto chorvatské letovisko najdete přibližně 40 kilometrů jižním směrem od Makarske a necelých 13 kilometrů severozápadním směrem od města Ploče. Gradac se rozprostírá při pobřeží moře na upatích pohoří Biokovo. Gradac a jeho okolí se může chlubit krásnými oblázkovými plážemi, které lemují borovice.

Ty poskytují v letních měsících příjemný stín. Většina pláží je vhodná pro rodiny s dětmi.

Ubytování, apartmány – Gradac (Chorvatsko)

V letovisku najdete jak ubytování v soukromí, apartmánech tak hotelech. Nejznámější jsou hotely Labineca a Depandance Laguna (v severní části letoviska) nebo hotel Marco Polo. Kromě hotelů najdete v Gradacu širokou nabídku apartmánů k pronajmutí. V naší nabídce najdete 25 apartmánů s možností rezervace online. V městečku najdete také penziony – Posejdon a Neptun.

Koupání, pláže, dovolená

Gradac Chorvatsko dovolenáGradac a jeho okolí nabízí nádherné pláže, které můžete znát z celé Makarské riviéry. Letovisko samotné nabízí dvě hlavní velké a dlouhé pláže (v severní a jižní části). Jižní pláž (Gornja vala) je považována za jednu z nejkrásnějších pláží v celé části jižní Makarské riviéry. Na plážích si můžete vypůjčit slunečníky, lehátka nabo šlapadla.

V letovisku najdete velké množství restaurací, obchůdků se suvenýry, potravin, stánku apod. K tanci Vás budou lákat taneční terasy a diskotéka. Gradac poskytuje dostatečnou možnost společenského vyžití. Dovolená v Gradacu je vhodná pro všechny věkové generace a své si zde najde skutečně každý.

Výlety do okolí

  • turistické výlety do blízkých kopců pohoří Biokovo
  • navštívit můžete Baćinské jezero, které leží při Jadranské magistrále asi 8 kilometrů od Gradacu
  • návštěva letoviska Zaostrog vzdáleného asi 8 kilometrů severním směrem
  • z chorvatského letoviska Drvenik (14 km) vyrazit na ostrovy Brač a Hvar
  • využít nabídky místních agentůr na celodenní vyjížďky na lodích do okolí

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('1957735579431a4...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301