Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Komiža (Vis)

Komiža - Ostrov Vis (Chorvatsko)

Letovisko Komiža se nachází v hlubokém zálivu v západní části pobřeží ostrova Vis. Nad městem najdete kopec Humu, který svou výškou dosahující téměř 600 metrů poskytuje vynikající výhledy do okolí. Komiža je považována za typické středomořské městečko s typickou architekturou (úzké uličky s kamennými domy apod.).

Letovisko Komiža má bohatou historii. První zmínky o městečku pocházejí z poloviny 12. století. Tehdy se zde zrodilo rybářství, které se dále šířilo východním směrem. Zajímavostí je také to, že místní vystěhovalci následně cestovali do Ameriky a jako z prvních tam šíři rybolov. Právem je tak Komiža hrdá na svou rybářskou historii. I díky tomu zde najdete jediné Rybářské muzeum v Chorvatsku. Muzeum se nachází v benátské věži na nábřeží letoviska.

V okolí letoviska najdete hned několik krásných oblázkových pláží, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Moře je zde velice čisté a v letních měsících teplé. V Komiži najdete příjemné restaurace s místními specialitami z ryb, několik obchodů a stánky se suvenýry.

Ubytování v Komiži nabízejí místní obyvatelé v apartmánech. V naší nabídce najdete více jak 50 apartmánů v různých apartmánových domech, které jsou rozesety po celém městečku. Mimo to se v letovisku nachází také hotel Issa.

Autem můžete vyrazit na výlet po okolních krásách ostrova Vis. Zároveň můžete navštívit některou z krásných zátok na ostrově. Těch je na ostrově Vis velký počet a vzhledem k velikosti ostrova Vis můžete každý den objevovat nové zátoky.

Nabídka apartmánů k rezervaci

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('b866efdb1fba399...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301