Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Ostrov Vis

Ostrov Vis - ubytování

Jeden z méně navštěvovaných, avšak o to krásnějších ostrovů Chorvatska je ostrov Vis. Najdete jej ve Střední Dalmácii. Celková rozloha ostrova je 90,3 km2. Počet obyvatel ostrova se pohybuje okolo 4300. Nejvyšším bodem ostrova je vrchol Hum s výškou 587 m.n.m. Zajímavostí ostrova jsou školky, kde se pěstují palmy ve volné přírodě.

Palmy z ostrova Vis se pak vysazují na celém chorvatské pobřeží. Ostrov Vis má velice příjemné klima a průměrná červencová teplota dosahuje 24°C.

Zajímavostí je také to, že byl ostrov po dlouhou dobu zcela nedostupný turistům. Ostrov Vis byl hlavním sídlem národně-osvobozených sil v období boje za osvobození Bělehradu (Titova Jugoslávie). Teprve v roce 1989 byl ostrov zpřístupněn běžným smrtelníkům.

Na ostrov Vis se nejednodušeji dostanete tranejktovým spojením ze Splitu (do přístavu Vis).

Ostrov Vis – ubytování, apartmány, letoviska

Jižní část ostrova tvoří desítky malých zátok, které nabízejí nádherné pláže vhodné ke koupání. Vyjímečná je zde příroda a přírodní krásy. Propojení průzračného moře s krásnými oblázkovými plážemi okouzlí každého. Hojně navštěvovaná je zátoka Stiniva, která je chráněna státem. Nejvýznamější střediska ostrova jsou Vis, Milna, Rukavac, Komiža. Na ostrově najdete především širokou nabídku ubytování v sourkomí popřípadě pronájem apartmánových domů a vil. V nabídce najdete více jak 200 apartmánů na ostrově Vis (Chorvatsko).

V okolí můžete navštívit tzv. Modrou jeskyni na ostrově Biševo nebo tzv. Zelenou jeskyni na ostrově Ravnik. Populární je také návštěva Titovi jeskyně (ostrov Vis Chorvatsko).

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('a6efa72322fc459...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301