Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Splitska (Brač)

Splitska - ostrov Brač

Chorvatské letovisko Splitska najdete v severní části ostrova Brač, přibližně 7 kilometrů východním směrem od letoviska Supetar. Historie Splitske se píše již od 13. století. V antické době se zde nacházel významný přístav odkud se vývážel jako významný artikel bračský kámen. Dnes se většina místních obyvatel věnuje zemědělství, pěstování oliv a vinné révy. I zde se však významným způsobem rozrůstá cestovní ruch.

Okolí Splitské se může chlubit krásnými zátokami s oblázky a borovými hájemi. Ty v letních měsících poskytují příjemný chládek. Splitska je vhodným místem pro rodiny s dětmi a pro turisty, kteří si chtějí na dovolené skutečně odpočinout. V letovisku najdete restaurace a obchůdky.

Splitska – ubytování, apartmány

Ve Splitské nenajdete žádné velké hotelové komplexy. Jsou zde penziony a především široká nabídka ubytování v soukromí a možnost rezervace apartmánů a studií. V naší nabídce najdete více jak 40 apartmánů v tomto letovisku. Všechny apartmány mají podrobnou fotodokumentaci a popis. Apartmány si lze rezervovat online.

Pokud budete hledat více zábavy, můžete vyrazit do sousedního letoviska Supetar, které nabízí veškeré potřebné služby. Za návštěvu také stojí nejznámější místo ostrova Brač a to letovisko Bol se svou proslulou pláží.

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('df73d8c5a995043...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301