Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Kornić

Kornić - ostrov Krk (dovolená, apartmány)
Menší městečko Kornić najdeme přibližně 6 kilometrů od města Krk na stejnojmenném ostrově. Téměř z celé obce je krásný výhled na zátoku Košljun a stejnojmenný malý ostrůvek, na kterém se nachází klášter (tip na výlet). Moře je zde čisté a průzračně modré. Naleznete zde především oblázkové pláže. Díky zálivu je na plážích v Kornići po velkou část sezóny dostatečně teplé moře.

V obci najdete obchod s potravinami a pár obchůdků. Nejbližší pláže jsou od obce vzdáleny cca. 500 metrů. Za návštěvu určitě stojí blízké letovisko Punat s velkou marínou s těmi nejlepšími jachtami. Na druhou stranu se můžete vydat do města Krk, které je vzdáleno jen asi 4,5 kilometru od letoviska Kornić.

Letovisko je vhodné pro milovníky klidu a pohody. Za večerní zábavou musíte vyrazit do okolních měst. Na druhou stranu milovníkům romantiky letovisko Kornić splní všechna jejich očekávání. Turisté ocení také blízkost turistických cest, kterými je ostrov Krk jako (jeden z mála chorvatských ostrovů) hustě protkán.

Nabídka apartmánů a ubytování (Krk)

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru