Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Punat

Punat Chorvatsko apartmány

Chorvatské letovisko Punat leží v jihozápadní části ostrova Krk. Městečko leží v chráněné zátoce, která je hojně vyhledávana mořeplavci. V Punatu se nachází jedna z nejvěštích marin na chorvatském pobřeží. Punat je propleten úzkými uličkami, kde najdete obchůdky a restaurace (kterých je zde skutečně velké množství). V letovisku je vše přizpůsobeno právě mořeplavcům.

Pronajmout si zde můžete vlastní motorový člun nebo plachetnici. Punat nabízí hned několik kempů, penzionů a velký počet apartmánů a ubytování v soukromí. Pláže vhodné ke koupání naleznete v jižní části letoviska, u samého vyustění zálivu. Pláže jsou oblázkové a velice příjemné ke koupání. Moře je teplé a čisté. Další pláže najdete na protilehlém poloostrově, na kterém se nachází také naturistický kemp (Politin). Pláže poloostrova jsou proto vyhledávaným cílem naturistů.

Punat – výlety do okolí

V zálivu najdete také malý ostrůvek Košljun na kterém se nachází kostel a je to velice populární výletní místo nejen turistů z Punatu, ale také z hlavního města ostrova – Krku. Vyrazit můžete také do okolí, kde najdete širokou škálu turistických cest. Za návštěvu určitě stojí město Krk nebo Baška. Vyrazit můžete také na nejvyšší vrchol ostrova, odkud jsou nádherné výhledy na ostrov Cres a celou Kvarnerskou oblast.

Nabídka apartmánů a ubytování

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru