Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

O nás

Dovolená v Chorvatsku

Rádi bychom Vás přivítali na našem webu Levně do Chorvatska, který Vám přináší jednu z nejobsáhlejších nabídek apartmánů v Chorvatsku. V databázi naleznete více jak 3 000 objektů po celém Chorvatsku v nejznámějších a neoblíbenějších destinacích. Celkový počet apartmánů, pokojů nebo studií k pronájmu přesahuje 9 000. Kterýkoli apartmán si můžete velice snadno rezervovat online a během pár minut si tak zajistíte krásnou dovolenou v Chorvatsku s příjemným ubytováním v soukromí.

Levně do Chorvatska

Levně do Chorvatska je online katalog vybraných chorvatských apartmánů. Hlavní rozdělení je totožné s jednotlivými oblastmi Chorvatska, tj. Istrie, Kvarner, Severní Dalmácie, Střední Dalmácie a Jižní Dalmácie (viz. Oblasti v Chorvatsku). Každá z těchto hlavních oblastí je dále rozdělena na konkrétní letoviska. Jak oblasti, tak i letoviska obsahují výpis příslušných apartmánů. Výpisy apartmánů podle kritérií lze provést i pomocí vyhledávacího boxu, který najdete vždy vpravo nahoře.

O jednotlivých objektech a apartmánech přinášíme kompletní informace, které jsou k dispozici. Fotografie objektu a okolí, ubytování i nejbližší pláže. Dále informace o vybavení, službách, ceny za ubytování i kalendář rezervací.

Spolupracujeme se zavedenými a léty prověřenými cestovními kancelářemi. Po odeslání objednávky Vás vždy kontaktuje pracovník dané cestovní kanceláře s podrobnostmi rezervace a informacemi o následujícím postupu. Pokud s něčím nebudete spokojeni, můžete od objednávky odstoupit. Objednávky jsou až do zaplacení akontace nezávazné.

Před provedením rezervace doporučujeme nastudovat Praktické informace, především pak postup Objednání ubytování a Platba za ubytování.

Důležité odkazy

Kontaktní formulář

Mnoho lidí nám denně volalo ohledně sestavení nabídek, často i bez upřesňujících požadavků. V nabídce máme více jak 13 000 apartmánů po celém Chorvatsku, proto jsme zavedli komplexní vyhledávání a co nejpodrobnější informace ke každému ubytování.

Zároveň jsme se rozhodli odstavit telefonní linku. K dotazům prosím využívejte níže uvedený kontaktní formulář. Pokuste se být struční a co nejvíce konkrétní. Ušetříte nám tím čas a dříve se dočkáte odpovědi. Dotazů je opravdu mnoho.

Děkujeme za pochopení.

Jméno:

Email:

Předmět:

Zpráva:

Napište deset číslem:  

Zpět nahoru