Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Atrakce

Chorvatské atrakce. Tipy na výlety při vaší dovolené v Chorvatsku. Nemusíte celý váš pobyt v Chorvatsku strávit na pláži. Vyzkoušejte návštěvu některé z mnoha atrakcí v Chorvatsku.

Město Dubrovník zvažuje vybudování nové atrakce pro turisty

Město Dubrovník zvažuje vybudování nové atrakce pro turisty

Zveřejněno: 30.05.2016 08:58

Chorvatský Dubrovník uvažuje o vybudování nové turistické atrakce v podobě velkého “ruského kola”, jaké mohou turisté znát z Londýna. Starosta Dubrovníku a ředitel turistického centra se minulý týden setkali se zástupci firmy, která obří kola s názvem SkyView vyrábějí. Nová atrakce Dubrovníku? Firma SkyView Attractions se specializuje na výrobu a instalaci obřích... Čti více »Nová potápěčská atrakce na jihu Istrie (loď Vis – Kamenjak)

Nová potápěčská atrakce na jihu Istrie (loď Vis – Kamenjak)

Zveřejněno: 23.05.2016 13:19

Stovky lidí V neděli 22.května 2016 byli svědky potopení námořní lodě nesoucí název “Vis”. Jednalo se o první umělé potopení plavidla v Chorvatsku. Potopena byla válečná admirální loď Vis, která již dosloužila a hledala se možnost jejího dalšího využití jako atrakce pro potápění. Celková délka lodě dosahuje 85 metrů. Admirální loď Vis... Čti více »ANO – první skutečný Aquapark v Chorvatsku (Dalmatia Dugopolje)

ANO – první skutečný Aquapark v Chorvatsku (Dalmatia Dugopolje)

Zveřejněno: 18.11.2011 09:58

Exkluzivně Vám jako první přinášíme ucelené informace o stavbě aquaparku, který se buduje v blízkosti Splitu. Aquapark Dalmatia se začal budovat letos na jaře (2011) přibližně 15 km severozápadním směrem od Splitu v kraji zvaném Dalmatinska Zagora. Přesněji aquapark Dalmatia naleznete hned u sjezdu z dálnice na Dugopolje (v blízkosti tunelu Zaranač).... Čti více »Aquapark v Chorvatsku na ostrově Brač

Aquapark v Chorvatsku na ostrově Brač

Zveřejněno: 07.07.2011 10:52

Již příští rok v květnu se mohou návštěvníci letoviska Supetar na ostrově Brač těšit na nově otevřený zábavní vodní park o celkové rozloze více jak 5000 metrů čtverečních. Nový aquapark se bude nacházet v areálu hotelu Resortu Supetrus. Aquapark bude budován na náklady vlastníka resortu a odhadovaná investice se bude pohybovat okolo... Čti více »Zpět nahoru