Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Vyhledat apartmány   Klikněte sem a vyhledejte si svůj apartmán

Baška Voda

Baška Voda

Baška Voda na Makarské riviéře je velice oblíbené středisko nejen u Čechů. Město leží přibližně 10 kilometrů severním směrem od Makarské a cca. 2,5 kilometrů od letoviska Brela. V okolí letoviska najdete velký počet vinic, na kterých se pěstuje vynikající vinná réva. Předností a velkým lákadlem Bašky Vody je bohatá vegetace v čele s borovými lesy, které sahají až na místní pláže. Krásné je také panorama pohoří Biokovo.

Ubytování – Baška Voda (apartmány, hotely)

Také v Bašce Vodě najdete mnoho hotelů. Mezi ty nejznámější patří Hotel Slavija, Gadja Hotel, Hotel Horizont (hojně nabízený českými CK). Tyto hotely dnes nabízejí wellnes programy a veškeré potřebné služby pro strávení bezstarostné dovolené. V Bašce Vodě se nachází hned několik luxusních apartmánových vil s možností pronájmu. Pro milovníky skromější dovolené jsou zde připraveny bungalovy Urania.

Samozřejmostí je široká nabídka ubytování v soukromí. Pronájem apartmánů lze provést online z domova. V naší nabídce najdete více jak 60 apartmánů a studií. Většina apartmánů se nachází v blízkosti moře.

Koupání a pláže – Baška Voda

Chorvatsko - Baška VodaBaška Voda je známa svými dlouhými oblázkovými plážemi, které jsou skutečně krásné a dnes patří k vyhledávaným cílům Jížní Dalmácie. Pláže se táhnou oběma směry jak k letovisku Brela tak k Makarské. Díky pozvolnému klesání jsou pláže vhodné pro rodiny s dětmi. V letních měsících oceníte stín poskytováný borovými lesy. Hlavní pláž letoviska (Nikolina) byla vyznamenána Modrou vlajkou, kterou je prokazována kvalita pláží.

Sportovní vyžití

V letovisku najdete širokou nabídku vodních sportů. Naleznete zde potápěčskou školu, půjčovnu windsurfingu, vodní lyžování, pronájem vodních skůtrů, šlapadel a loděk. Zahrát si můžete tenis na některým v místních tenisových kurtů. Milovníci cyklistiky mohou využít dobrých cest a vyrati buďto po promenádě do sousedních letovisek nebo zvolit náročnější vyjížďky do oblastí Biokovo. Děti pak ocení širokou nabídku dětských hřišť a nafukovacích hradů a skákadel na plážích.

Zábava a noční život – Baška Voda

V letní sezóně se na promenádě pořádají hudební akce určené široké veřejnosti. K posezení u jídla a sklenky vína lákají desítky restaurací, barů a taveren. Mladší generace hojně navštěvuje oblíbený bar na okraji Bašky Vody směrem k Brele. Mimo to zde najdete diskotéky a taneční terasy. Během roku se zde pak koná hned několik významných slavností. Milovníkům vzdělání je připraveno hned několik místních muzeí – Archeologické muzeum, Malakologické muzeum nebo moderně pojaté muzeum mušlí.

Výlety do okolí

  • procházka po přímořské promenádě do letoviska Brela
  • na druhou stranu se můžete z Bašky Vody vydat přes letoviska Baško Polje, Promajny a Bratuše až do Makarské (cca. 10 kilometrů)
  • vyjít si můžete do některé z Biokovských vesnic na Baškou (nádherné výhledy na moře a okolní ostrovy)
  • lodní výlety pořádané místními agentůrami na okolní ostrovy (ostrov Brač, Hvar)
  • návštěva velkého a životem tepajícího letoviska Makarská

Nabídka apartmánů k pronajmutí

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.

Apartmán 6057 Pláž a moře 200 m

Apartmán 6057

Střední Dalmácie > Makarská riviéra > Baška Voda

Info Vzdálenost k pláži 200 m. Ubytování pro 21 osob (lůžka + přistýlky).

Přehled ubytování v apartmánu:
Ubytování Apartmán A-6057-d (2+2)    Cena 2 324 Kč

Apartmán 2678 Pláž a moře 60 m

Apartmán 2678

Střední Dalmácie > Makarská riviéra > Baška Voda

Info Vzdálenost k pláži 60 m. Ubytování pro 18 osob (lůžka + přistýlky).

Přehled ubytování v apartmánu:
Ubytování Apartmán A-2678-c (2+2)    Cena 2 715 Kč - 2 898 KčMohlo by vás zajímat

  • Nejčistší pláže v Chorvatsku (08.05.2011 08:22) - Pokud se chystáte na dovolenou do Chorvatska a ještě nemáte jasno ohledně konkrétní lokality, kde byste chtěli svou dovolenou strávit, možná vám...

Komentáře

Zpět nahoru