Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Ostrov Krk – Baška

Ostrov Krk - Baška

Letovisko Baška na ostrově Krk (Kvarner) se stalo velice oblíbenou destinací pro turisty nejen z České republiky. Město naleznete v jihovýchodní části ostrova v široké zátoce, která je z obou stran obklopena velkým pohořím. Díky tomu jsou v Bašce překrásné scenérie a dovolenou si zde užije každý (od mladé generace až po seniory). Baška byla již v minulosti velice oblíbená u českých turistů (již na počátku 20. století). Popularitu získala Baška především díky své dlouhé písečné pláží, která bezesporu patří k tomu nejlepšímu, co muže Chorvatsko nabídnout.

Ubytování, apartmány – Baška (kemp Zablače)

Baška ubytováníV Bašce (ostrov Krk) najdete hned několik významýn hotelů a hotelových komplexů. Hojně navštěvované jsou například – Hotel Tamaris, Hotel Zvonimir, Hoteli Baška, Hotel Villa Adria nebo apartmánový dům Corinthia. Pro méně náročné je zde k dispozici ubytování v soukromí a apartmánech. Celkový počet nabízených apartmánů (Baška) přesahuje 150. Díky tomu si vybere skutečně každý. K dispozici jsou také apartmány luxusní nebo v blízkosti moře.

Baška se může také pochlubit velký a vybaveným kempem – kemp Zablače. Kemp je velice prostorný a v především v srpnu docela přelidněný. Nevýhodou kempu je nedostatek stromů a tím pádem nedostatek chládku. Na druhou stranu kemp Zablače leží přímo u jedné z nejkrásnějších pláží v Chorvatsku.

Koupání, pláže v Bašce

Jak již bylo psáno výše – Baška (ostrov Krk) se může chlubit jednou z nejkrásnějších pláží Chorvatska. Pláž Vela plaža se rozprostírá podél široké zátoky a na délku měří téměř 2 kilometry. Pláž pokrývá hrubý písek a drobné oblázky. Velice krásný je pohled na přilehlé kopce Velebitu a velký ostrov Prvič. Pláž Vela plaža se může pochlubit tzv. Modrou vlajkou, která předurčuje její kvalitu. Na pláži můžete využít půjčovny šlapadel a vyzkoušet jiné vodní sporty. Pláž je velice vhodná pro rodiny s dětmi.

Na kraji celé zátoky se nachází další krásná pláž spolu s kempem – kemp Bunculuka, který je určen milonvníkům naturalismu. Další velice krásné pláže najdete na blížkém ostrově Prvič, kam každý den vyrážejí místní lodě (odpoledne Vás opět dovezou zpět do letoviska Baška). K dalším krásným zátokám se lze dostat jen po vodě a to buď směrem na jich od Bašky nebo na sever.

Sport a zábava – Baška (ostrov Krk)

Letovisko Baška nabízí mnoho druhů vodních sportů – vodní lyže, windsurfing, jachting, potápění. V letovisku najdete hned několik tennisových kůrtů, minigolf, bowling, hřiště na fotbal atd.

Velkým lákadlem (nejen pro děti) je místní Akvárium, kde naleznete 20 krásných akvárií s mořskými rybami všeho druhu. Akvárium naleznete v centru střediska. V Bašce můžete navštívit některou z mnoha restaurací, koupit suvenýry v mnoha obchodech a stáncích, zajít si zatancovat nebo posedět u skleničky vína. Kulturních akcí je zde v sezónu hned několik. Koná se zde také Rybářský den, kdy během celého dne je doprovodný program také pro děti a k zakoupení jsou čerstvě připravené ryby na všechny způsoby.

Nabídka apartmánů k rezervaci

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('0e1b07cd7b5cf71...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301