Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Festivaly

V Chorvatsku se během roku vystřídá mnoho velmi zajímavých festivalů. Mezi nejnavštěvovanější festivaly patří Ultra Europe Festival (hudební festival) nebo mnoho kulinářských a gastronomických festivalů. Každý turista si může najít zajímavý festival v Chorvatsku, který bude vyhovovat právě mu.

Craft Beer festival na ostrově Rab

Craft Beer festival na ostrově Rab

Zveřejněno: 18.05.2016 12:51

Letos poprvé (2016) se uskuteční na chorvatském ostrově Rab Craft Beer festival, který si dal za úkol seznámit lidi s vynikající nabídkou chorvatských piv, která budou doplněna místní gastronomií, hudbou a zábavou. Festival Craft Beer se odehraje severní části ostrova Rab v letovisku Lopar. Pivní festival na ostrově Rab Celý festival Craft... Čti více »Ultra Europe festival – 3 dny plné hudby nejen ve Splitu

Ultra Europe festival – 3 dny plné hudby nejen ve Splitu

Zveřejněno: 24.02.2016 09:29

Jeden z největších světových hudebních festivalů (Ultra Music Festival) se již zabydlel v chorvatském Splitu a letos tomu nebude jinak. Ultra Europe je jediná zastávka tohoto festivalu v Evropě. I sám název tomu právě napovídá. Festival Ultra Europe bude probíhat ve dnech 15.-17. července 2016. Hlavní místo konání festivalu je opět chorvatské... Čti více »Ultra Music Festival v chorvatském Splitu 2013 (UMF)

Ultra Music Festival v chorvatském Splitu 2013 (UMF)

Zveřejněno: 18.02.2013 13:46

Chorvatsko se pomalu stává jednou z nejžádanějších zemí v Evropě co se týče pořádání festivalů. Jeden z největších festivalů světa nově zamíří 12-13. července do chorvatského Splitu a navíc 14. července na ostrov Hvar. Chorvatský Split se tak zařadí mezi 7 destinací světa, kde je Ultra Music Festival pořádán. Jen pro zajímavost,... Čti více »Outlook festival 2012 – Pula (Chorvatsko)

Outlook festival 2012 – Pula (Chorvatsko)

Zveřejněno: 01.08.2012 09:13

Dnes bychom vám rádi představili jeden z největších multikulturních festivalů v Evropě. Letos v areálu Fort Punta Christo (Pula) proběhne již 5. ročník festivalu Outlook a to od 30. srpna do 3. září. Podle pořadatelů se jedná o největší festival v Evropě zaměřený na tzv. bass music (house, techno, dubstep, reggae, dub,... Čti více »Zpět nahoru