Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Biograd na Moru

Biograd na Moru

Jedním z hlavních středisek severní Dalmácie je letovisko Biograd na Moru. Město leží přibližně 28 kilometrů od Zadaru směrem na jihovýchod. Biograd na Moru je velmi pěkné letovisko, které nabízí veškeré služby a bohatou vegetaci. Rozkládá se na poloostrůvku a přilehlé pevnině. Krásná proménáda okolo moře prochází přes přístav, který má ojedinělé noční podmořské osvětlení. Biograd na Moru je vynikajícím východiskem do národního parku Kornati.

Ubytování, apartmány – Biograd na Moru

Možnosti ubytování jsou v Biogradu hojné. Ubytovat se můžete v některém z vyhledávaných hotelů a hotelových komplexů (Hotel Kornati, Hotel Iiirija, Hotel Villa Maimare, Hotel Bolero). Mimo ubytování v hotelech zde najdete kemp – kemp Soline, který se nachází přibližně 2 kilometry jihovýchodním směrem.

Ubytování v soukromí a apartmánech nabízíme ve více jak 50 apartmánech. Rezervujte si apartmán jednoduše, rychle a se slevou. V nabídce jsou apartmány v blízkosti moře nebo luxusní apartmány. Mnoho apartmánů najdete také v okolí – Sv. Filip, Turanj, Sveti Petar na Moru)

Koupání – Biograd na Moru

Letovisko nabízí hned několik krásných pláží. Pláže jsou obklopeny borovými lesy, které dosahují místy až na pláž. Nejvyhledávanější pláž nese jméno Dražica a je považována za hlavní pláž letoviska. Pláž je velká, oblázkového charakteru, vybavena sprchami a kabinkami. Na pláží najdete občerstvení, půjčovnu šlapadel a loděk, popřípadě trampolíny. Druhou velkou pláž naleznete v severní části Biogradu. Ta je také velice populární. Třetí oblíbená pláž leží u kempu Soline a nese stejný název. Všechny pláže jsou oblázkové a udržované.

Sport a zábava – Biograd na Moru

V Biogradu na Vás čeká hned několik možností sportovního vyžití – potápění (potápěčská škola, jachting, vodní pólo s profesionálním hřištěm, plážový volejbal nebo jiné míčové hry. Biograd má dvě jachtařské mariny. Na půl cesty mezi Biogradem a kempem Soline najdete 14 tenisových kurtů.

Biograd na Moru patří mezi živá chorvatská letoviska. Najdete zde hned několik diskoték, barů, desítky restaurací a tanečních teras. Noční život zde tepe až do ranních hodin. V letní sezóně zde najdete desítky stánků se suvenýry a před místním kostelem bývá vystavěné pódium, kde jsou pořádány nejrůznější koncerty.

Výlety do okolí

  • pěsky se můžete vydat do 5 kilometrů vzdáleného letoviska Crvena Luka
  • za návštěvu určitě stojí město Zadar, které leží 28 km severním směrem (vyrazit můžete buď to automobilem nebo autobusem)
  • využít široké nabídky místních agentůr a jejich lodních výletů do okolí
  • navštívit můžete sladkovodní jezero – Vransko jezero (8,5 kilometrů jižním směrem)

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('1f7c6df247b7879...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301