Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Brela

Brela - Chorvatsko

Letovisko Brela patří k vyznamným a nejvyhledávanějsím místům v Chorvatsku. Město naleznete v severní části Makarské riviére (Brela je brána jako nejsevernější letovisko). Letovisko se rozprostírá pod pohořím Biokovo. V letních měsících od pohoří vane příjemný vítr s názvem mistral. Brela patří již několik desítek let mezi hojně navštěvovaná letoviska Dalmácie. V dnešní době nabízí Brela velké množství ubytování jak v luxusních hotelech tak apartmánech. Letovisko se může chlubit vynikajícími přírodními podmínkami (pláže, borové lesy, krásné zátoky). Dnes město volně navazuje na sousední letovisko Baška Voda.

Ubytování – Brela (apartmány)

V letovisku a jeho blízkosti se nachází hned 6 známých hotelů. Jsou to Hotel Marina, Hotel Maestral, Hotel Brela SP, Bluesun Hotel Soline, Hotel Sunceva Postelja Brela nebo Hotel Berulia. Tyto hotely patří k nejvyhledávanějším hotelům Dalmácie. Mimo tyto velké hotely zde najdete menší penziony a apartmánové vily. Mimo tyto možnosti jsou zde nabízeny apartmány a ubytování v soukromí (také studia). Apartmány si zde můžete rezervovat online s využitím slev. V nabídce najdete okolo 60 apartmánů a studií.

Pláže a koupání v Brele

Brela - moře a plážePláže nejen v Brele patří k nejkrásnějším v celé oblasti. Letovisko přímo nabízí více jak 1,5 kilometrů nádherných oblázkových pláží, které jsou chráněny borovými lesy. Právě v těchto borových lesích jsou umístěny místní hotely. Mezi nejkrásnější pláže v Brele patří pláž Punta Rata, Berulia nebo Stomarica. Na plážích se často nachází drobná krásná skaliska.

Zábava a noční život v Brele

Vyznámné akce se zde konají 16. července (Mariánská pouť Gospa) nebo 3. srpna oslava sv. Štěpána. Mimo to se zde koná také rybařská slavnost Rybářská noc, kdy jsou nabízeny veškeré plody moře a je připravena zábava na celý den. V této době nabízejí restaurace skutečně vynikající jídla s mořskými plody. K posezení lákají také bary a taverny, které leží v blízkosti moře. U mladých lidí je oblíbená diskotéka u hotelu Soline. Navštívit můžete také sousední letovisko Baška Voda nebo přímo Makarskou.

Výlety do okolí

  • milovníkům pěší turistiky můžeme doporučit místní proménádu, které vede přes Bašku Vodu, Makarskou, Tučepi až do letoviska Podgora. Celková délka promenády je 12 kilometrů a velká část vede ve stínu borovic.
  • Přes letovisko Baška Voda můžete vyrazit do vesnic nacházejících se nad jadranskou magistrálou (např. vesnice Bast odkud jsou krásné výhledy na moře a ostrov Brač)
  • rafting na řece Cetina v okolí Omiše
  • večerní Makarská s širokou nabídkou nočního života
  • lodní výlety na okolní ostrovy (Brač, Hvar)

Nabídka apartmánů k rezervaci

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru