Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Podzim a Silvestr u moře v Chorvatsku

Podzim u moře v Chorvatsku

S přicházejícím podzimem pozvolna přicházejí deště, dlouhé večery apod. Kdo by v takovémto období netoužil znovu spatřit moře a pláže? Na dovolenou do Chorvatska můžete jet také v říjnu nebo listopadu. Ceny jsou mnohokrát levnější a podzimní období v Chorvatsku je vynikající na výlety a poznávání Chorvatska.

Při výběru posezóní dovolené v Chorvatsku Vám však radíme řídit se předpovědí počasí. Proto je vhodnější podzimní dovolenou v Chorvatsku neplánovat dopředu, ale rozhodovat se během několika dní. Jestliže je dlouhodobá předpověď např. na týden dopředu vyhovující, stačí si jen rezervovat apartmán na Istrii nebo v Severní Dalmácii a vyjet si užít pár krásných dní u moře.

Podzimní dovolená v Chorvatsku

Velkou výhodou můžou být prázdné pláže, kde můžete celý den relaxovat při čtení knih. Při podzimní dovolené poznáte také chorvatský život z jiné stránky, než v přeplněné sezóně.

Silvestr u moře (Chorvatsko 2011)

Čím dál populárnější jsou tzv. Silvestry u moře. Také Chorvatsko se zařadilo mezi cílové destinace pro Silvestr u moře. Takováto netradiční Vánoční dovolená může být skutečně překvapením pro všechny Vaše přátelé. Ceny Silvestrovských pobytů v Chorvatsku jsou brány jako mimosezóní a proto si můžete pronajmout luxusní apartmány za velice nízké ceny.

Pro Silvestr u moře v Chorvatsku doporučujeme volit Střední a Jižní Dalmácii. Velmi příjemné počasí a podnebí během Vánoc panuje na ostrovech Hvar, Brač, Korčula. V těchto oblastech se teploty v zimě pohybují okolo 10-15°C. Kdyby jste se rozhodli pro cestu „jen“ na Istrii, musíte počítat s tím, že Vám může během Silvestrovského pobytu sněžit. Na Istrii to není neobvyklé. Na druhou stranu zasněžené promenády např. v Pule mohou vypadat zajímavě.

Silvestr u moře (Chorvatsko dovolená)

Vyzkoušejte netradiční zimní dovolenou a rezervujte si apartmán v Chorvatsku za nejnižší možnou cenu. Budete sami překvapeni netradiční zimní dovolenou.

Zveřejněno: 13.10.2011 10:30Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zpět nahoru