Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Medulin

Medulin Chorvatsko

Původně byl Medulin menším městečkem se zemědělškou a rybářskou historií. Medulin najdeme cca 10 kilometrů jižním směrem od Puly. V dnešní době však patří Medulin mezi vyhledávaná střediska istrijského pobřeží. Leží téměř v nejjižnější části Istrie v rozhlehlém a mělkém Medulinském zálivu. Zajímavostí je, že dno zálivu je písčité. V okolí Medulinu se loví langusty, které naleznte také na jídelních lístcích místních restaurací. Historicky významných památek Medulin nemá mnoho. Mezi nejzajímavější patří kostel sv. Anežky (Sveta Agneza) je cenný procesní postříbřený kříž z 15. stol.

Ubytování v Medulinu (apartmány, hotely)

Protože je Medulin (Chorvatsko) velice vyhledávaným střediskem nejen pro nás čechy, naleznete v naší nabídce více jak 100 apartmánů všech velikostí. Mimo ubytování v soukromí poskytuje Medulin autokempy a hotelová zařízení. Na přilehlém poloostrově jménem Kažela najdete také kemp, který je vyhrazen pro naturisty. Rekreaci v letovisku vyhledávají především rodiny s dětmi, kteří ocení dobré přírodní podmínky a klidnou dovolenou oproti vělkým střediskům Chorvatska (Pula, Poreč apod.).

Možnosti koupání, pláže v Medulinu

Medulin Chorvatsko dovolenáMedulin patří po sportovní stránce k těm nejlepším na Istrii. Naleznete zde velké sportovní vyžití počínaje vodními sporty (škola windsurfingu, sportovní rybolov, škola potápění, jachting, vodní lyže atd.) a konče míčovými hry (volejbal, fotbal, tenis apod.). Naleznete zde také upravenou trať pro přespolní běh. Za zmíňku stojí půčovna motorových i obyčejných člunů a jízdních kol. Cyklisty potěší cyklostezka na poloostrově Kamenjak. Stezka vede přes Medulin – Pomer – Pješčana uvala – Banjole – Premantura. Cyklostezka Vás dovede až na samí cíp poloostrovu Istrie.

Kuluturní a zabavní vyžití v Medulinu

Mezi nejvyhledávanější zábavu pro mladou generaci patří proslulý klub Aquaris s diskotékou popřípadě živou hudbou. Dovolenou v Medulinu Vám samozřejmě zpříjemní hned několik kvalitních restaurací pro večerní posezení. V průběhu léta se zde pořádají koncerty klasické hudby. Na počest patrona Medulinu (Sv. apoštola Jakuba) je pořádaná lidová slavnost.

Výlety do okolí – Medulin (Istria, Chorvatsko)

  • jízdárna Libora, která se nachází jen 3 kilometry od Medulinu (vesnice Ližnjan)
  • chráněné území Donji Kamenjak, které se nachází naproti přes Medulinský záliv. Vyrazit zde můžete jak pěšky, na kole nebo autem. Od 15.6. do 15.9. je rezervace přístupná od 7 do 22 hod. Pro pěší je určena stezka dlouhá 4 kilometry. Na kole můžete na tento výlet vyrazit přímo z Medulinu.

Nabídka apartmánů k rezervaci

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru