Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Rabac

Rabac Chorvatsko levně

Chorvatské letovisko Rabac patří mezi top 5 nejvyhledávanějších středisek na istrijském poloostrově. Původem se jedná o malé rybárské městečko, které ve 20. století zažilo rozkvět turistiky. Dnes zde najdete hned 5 velkých hotelových komplexů. Rabac má přibližně 1400 stálých obyvatel a během letní sezóny se toto číslo zvyšuje až na 10 tisíc (celkový počet ubytovacích kapacit je odhadován na 10 000 lůžek).

Rabac se rozprostírá ve dvou menších zálivech přibližně 5 kilometrů jihovýchodním směrem od Labinu. Hotely a apartmány se v dnešní době stále rozrůstají a to hlavně severním směrem (dnes již stojící Girandella Tourist Village, Valamar Sanfior Hotel, Hotel Pollux, Mediteran Residence, Valamar Bellevue Hotel & Residence a další).

Ubytování – Rabac (apartmány, hotely, penziony)

Díky své oblíbenosti nejen u českých turistů v letovisku Rabac naleznete hned několik hotelových komplexů (již zmiňované Girandella Tourist Village, Valamar Sanfior Hotel, Hotel Pollux, Mediteran Residence, Valamar Bellevue Hotel & Residence (bývalý hotel Neptun) a další). Mimo to zde je široká nabídka ubytování v soukromí a apartmánech. V naší nabídce si můžete vybírat a rezervovat apartmán z více jak 50 možností. Možnost ke kempování máte ve 3* kempu Oliva, který leží a sousedí přímo s pláží. Je velice oblíbený nejen u čechů, ale také slovinců a němců. Proto především v letních měsících je kemp kompletně plný a není zde jednoduché sehnat ubytování. Kemp Oliva (Rabac) je velice dobře vybavený a nachází se v něm napříkad i pračky pro praní prádla. Dalším kempem je kemp Marina, který však leží v zátoce světa Marina a aby jste se k němu dostali, musíte jet přes Labin (cca 15 kilometrů z Rabacu).

Pláže a koupání v Rabacu (Istrie, Chorvatsko)

Rabac ubytování levněRabac může ke koupání nabídnout krásné oblázkové pláže. Největší pláž letoviska se nachází v zátoce Maslinica, která se nachází v těsné blízkosit hotelu Narcis, Hedera a Mimosa. S pláží sousedí tříhvězdičkový kemp Oliva (Rabac). Na druhé straně zálivu pak naleznete převázně členité pobřeží s malými zátokami, kde je velice pěkné koupání. Na skalnatém pobřeží pak naleznete vybetonované plochy. V Rabacu oceníte krásné vzrostlé borovice, které lemují celou promenádu a často sahají až na samotné pláže. Pro svou krásu a čistotu moře byly oceněny některé pláže Modrou vlajkou (pláž Lanterna, St. Andrea, Maslinica a Girandella.

Zábava a večerní život v Rabacu

Zábavné večery si můžete v Rabacu užít u hotelových komplexů, kde je pro návštěvníky připraven zábavný program popřípadě animační program. V některých restauracích je živá hudba. Na tu ostatně můžete narazit také na promenádě okolo moře. Právě v Rabacu najdete plno restaurací s výhledem na moře. Mimo to je zde pár barů a diskoték. Pro děti jsou zde připraveny zábavné koutky nebo elektrovláček.

Sport v Rabacu

Svou dovolenou v Rabacu můžete prožít také aktivně. Naleznete zde několik sportovních hřišť pro volejbal nebo kopanou. Téměř každý hotelový komplex nabízí jogging, aerobic nebo aquaaerobic. Mimo jiné zde najdete také pár tenisových kurtů, vodní sporty zastoupené vodním lyžováním, rybolovem, potápěním. Děti ocení možnost zahrát si minigolf. Pěkná je také procházka údolím do 5 kilometrů vzdáleného města Labin.

Výlety do okolí – Rabac (Istrie)

Rabac se může chlubit krásnou okolní přírodou. Liduprázdné okolí láká k návštěvě a romantice. Krásnou a romantickou procházkou se lze dostat do Labinu. Další krásné místo je Koromačno nebo Kosi (5 kilometrů) a ti zdatnější mohou pokračovat dále dalších 5 kilometrů do Plominu. S místními cestovními agenturami lze vyrazit na protější ostrov Cres.

Nabídka apartmánů k rezervaci

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zpět nahoru