Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Trstenik (Pelješac)

Trstenik - poloostrov Pelješac

Chorvatské letovisko Trstenik naleznete v centrální části poloostrova Pelješac. Jedná se spíše o menší a klidnější městečko ležící na jižním pobřeží poloostrova. Letovisko se rozprostírá v širokém zálivu a že všech stran je obklopeno kopci. Obyvatelé Trsteniku se věnují nejvíce pěstování vinné révy (víno Dingač) a rybolovu.

Trstenik je obklopen bujnou vegetací a městečko se rozprostírá celé okolo pobřeží. Do letoviska se dostanete po silnici, která odbočuje z hlavní silnice. V hlavní sezóně se počet obyvatel zmnohonásobí a to především díky turistům. Z místního přístavu v létě jezdí pravidelná lodní linka na ostrov Mljet a do letoviska Polače.

Trstenik – ubytování, apartmány poloostrov Pelješac

V letovisku nenajdete žádné hotely. Prim zde hraje nabídka ubytování a pronájem apartmánů v soukromí. V naší nabídce najdete 7 apartmánů v tomto městečku. Všechny apartmány leží v blízkosti moře (10-50 metrů od moře). Ubytování si můžete rezervovat online.

Pláže, moře a zábava

Trstenik - Chorvatsko dovolenáLetovisko Trstenik může nabídnout krásnou oblázkovou pláž, která se rozprostírá okolo celého zálivu. V okolí městečka najdete hned několik dalších pěkných pláží. Některé z pláží jsou i písečné. Většinu pláží lemují borovicové háje, které poskytují v letních měsících příjemný stín.

Můžete zde provozovat vodní sporty a šnorchlování. Zdatnější osoby mohou vyrazit na pěší výlety do okolí a okolních kopců, odkud jsou krásné výhledy na Jadranské moře a ostrov Mljet. Právě ostrov Mljet stojí určitě za návštěvu. Najdete na něm jeden z Chorvatských národních parků s překrásnou přírodou.

Dovolenou v Trsteniku ocení především ti z Vás, kteří hledají příjemné a klidné letovisko, krásné moře a pláže a chtějí se vyhnout ruchu velkých měst.

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('507595fd28c6efd...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301