Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Kampor

Kampor ubytování, ostrov Rab

Letovisko Kampor najdete v severozápadní části ostrova Rab (Kvarnerská oblast). Městečko Kampor se postupně rozrůstá v celé Kamporské oblasti a zálivu. Okolí obce je úrodné a proto se většina obyvatel věnuje pěstování ovoce. Kampor je považován za nejvíce uchovalou obec na ostrově Rab. Najdete zde původní domy s typickou ostrovní architekturou.

Centrální část obce se nachází 1,5 kilometru od moře ve vnitrozemí. Avšak díky turistickému ruchu se obec rozrostla blíže k moři a dnes najdete ubytování a apartmány v těsné blízkosti moře. Většina apartmánových domů je roztroušena okolo Kamporského zálivu.

Kampor – ostrov Rab (Chorvatsko)

Kampor patří ke klidnějším letoviskům Chorvatska. Pobytem zde se vyhnete ruchu velkoměsta a načerpáte zde novou sílu. Pakliže Vám nebudou stačit místní restaurace a taverny, můžete vyrazit do blízkého města Rab (jen 5 minut autem), kde najdete bohatější noční život.

V letovisku se nachází jedna z nejvyhledávanějších pláží ostrova (velká písečná pláž u Kamporského zálivu). Z Kamporu můžete každý den navštívit novou pláž. V okolí Kamporu najdete desítky menších zátok s plážemi na kterých naleznete klid a čisté moře. Většina pláží má písečný až oblázkový charakter. Tyto pláže ocení především rodiny s dětmi. A právě pro rodiny s dětmi bude dovolená v Kamporu tím správným výběrem.

Nabídka apartmánů a ubytování

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru