Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Lopar

Lopar - ostrov Rab (Chorvatsko apartmány)

Letovisko Lopar naleznete ve stejnojmenné zátoce v severní části ostrova Rab. Lopar leží přibližně 14 kilometrů severním směrem od hlavního města ostrova (Rab). Spíše menší letovisko bylo založeno ve 14. století. Dnes se z Loparu stalo vyhledávané místo pro klidnou rodinnou dovolenou.

Turisté si toto letovisko na ostrově Rab zamilovali především díky nádherným písečným plážím v jeho okolí. Nejznámější jsou pláže – Rajska plaža, Sahara, Ciganka nebo Livačina.

Hojně navštěvovaná je také zátoka Crnika, kde se nachází 1,5 kilometrová písečná pláž (Rajská pláž). Vstup do moře je pozvolný (vhodný pro děti) a zároveň je pláž chráněna borovými lesíky. U této pláže se nachází velký a známý kemp. V hlavní sezóně je Rajská pláž často přeplněna, protože je vyhledávaným místem návštěvníků celého ostrova Rab.

V celém okolí pak najdete dalších 22 menších zátok s možností nádherného koupání. Pokud tedy plánujete dovolenou v Chorvatsku 2012 s rodinou (s malými dětmi), může být právě Lopar na ostrově Rab tou správnou volbou.

Chorvatsko - ostrov Rab (Lopar)

Nabídka apartmánů k rezervaci 2012

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru