Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Vyhledat apartmány   Klikněte sem a vyhledejte si svůj apartmán

Videa

Ostrov Krk patří k nejvíce navštěvovaným ostrovům Chorvatska. Ostrov je populární pro svou polohu (nachází se v Kvarnerské oblasti) a je spojen s pevninou mostem, což velmi usnadňuje dopravu na tento ostrov. Navíc je ostrov Krk vyhledáván také turisty, protože právě na tomto ostrově se nachází mnoho turistických tras pro pěší turistiku. Nejvyhledávanějším letoviskem ostrova je Baška a na této stránce najdete videa, která vám letovisko Baška na ostrově Krk přiblíží.

  • Osobní zkušenosti jednoho turisty, který navštívil přímořské letovisko Baška. Video zachycuje pěkně celkovou atmosféru letoviska, jeho okolí, moře a pláže.

  • Další video zachycuje celkový ráz města, promenádu a hlavní pláž. Právě na tomto videu můžete vidět, že Baška na ostrově Krk patří k nejnavštěvovanějším místům tohoto ostrova.

  • Neobvyklé video paraglaidisty, který startuje právě nad letoviskem Baška. Toto video je o to krásnější, že zachycuje celou oblast letoviska, včetně celého zálivu, kde se nachází nejznámější pláž.

Komentáře

Zpět nahoru