Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Vlašići (Pag)

Letovisko Vlašiči - ostrov Pag (Chorvatsko)

Letovisko Vlašiči se nachází v jižní části ostrova Pag. V podstatě se jedná o první letovisko při cestě na ostrov Pag přes most, který spojuje ostrov s pevninou. Letovisko leží asi 10 km od známějšího letoviska Povljana. Vlašiči je malé letovisko se zemědělskou tradicí. V městečku najdete jen pár obchodů a několik restaurací, které se nacházejí u pláže.

Právě místní pláž je největším lákadlem. Asi 400 metrů dlouhá pláž je tvořena z drobných oblázkou a pozvolného vstupu do moře. Oblázky se během pár metrů mění na písečné podloží. Pláž je velmi vhodná pro rodiny s dětmi. Pomalý vstup do moře a široká zátoka zaručují teplé moře od června do září. V létě se teplota vody ve Vlašiči pohybuje okolo 26°C. Celá pláž je situována mezi vrcholky po obou stranách zálivu (krásné panorama).

Mnoho návštěvníků hodnotí místní pláž jako jednu z nejkrásnějších na ostrově Pag. V místní restauraci na pláži si můžete dát dobrou pizzu v cenách od 30 do 40 Kun. Noční život v letovisku téměř není žádný. Proto je nutné vyrazit do sousední Povljany nebo do města Pag. Vlašiči je velmi vhodné pro milovníky krásného moře a klidu a také pro rodiny s dětmi.

Nabídka apartmánů k rezervaci

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('5686a410bb46e79...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301