Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Zubovići

Zubovići Chorvatsko

Zubovići je menší letovisko ležící na ostrově Pag. Vesničku najdete v Pažském zálivu přibližně 6 kilometrů od známého letoviska Novalja. Zubovići je menší letovisku obklopené přírodou a klidem. Letovisko a celé okolí disponuje krásnými oblázkovými plážemi, teplým a čirým mořem. Turisté zde hledají především klid a pohodu. Někteří lidé mohou považovat za velkou výhodu to, že i v hlavní sezóně je zde klid a okolní pláže jsou poloprázdné.

V městečku najdete několik obchůdků a restaurací. Pakliže zatoužíte po rušnějším nočním životě, musíte vyrazit do blízké Novalji (cca 5 minut autem), kde najdete širokou nabídku restaurací, barů, taveren, diskoték apod.

Zubovići najdete širokou nabídku apartmánů a ubytování v soukromí. Zdejší lidé jsou velice příjemní a budou se Vám snažit vyjít vždy vstříc. V okolí letoviska je vybudována stezka do okolí vesničky, která vede okolo moře a najdete zde plno krásných zátok, které lákají ke koupání.

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('21c532e9f51bcd6...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301