Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Bilo (Primošten)

Bilo - Primošten Chorvatsko

Bilo je malé chorvatské letovisko severní Dalmácie. Letovisko najdete v blízkosti většího a známého letoviska Primoštěn. Od Šibeniku je Bilo vzádleno 20 kilometrů. V letovisku převládají malé penziony a apartmánové domy s apartmány. Většina zdejších pláží má kamenitý charakter. Avšak v okolí městečka Bilo naleznete několik krásných menších zátok, do kterých se lze dostat krátkou procházkou, loďkou nebo automobilem. V městečku najdete restaurace, obchůdky a stánky. Pokud by jste hledali poštu, banku nebo lékarnu, musíte vyrazit do 5 kilometrů vzdáleného Primoštenu.

Chorvatské Bilo je tedy vhodnější pro milovníky dovolené mimo hlavní střediska. Užijete si zde klid a rodinou pohodu.

Doporučit můžeme jak návštěvu blízkého Primoštenu, který nabízí velice krásné pláže a čisté moře. V Primoštenu je také bohatší noční život. V okolí Primoštenu jsou nádherné velké pláže vhodné pro rodiny s dětmi. Vyrazit můžete také na výlet do NP Krka nebo města Šibenik.

Nabídka apartmánů k rezervaci

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('552d9bc38900c5a...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301