Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Brodarica

Brodarica apartmány, ubytování

Brodarica je menší středisko, které se nachází v blízkosti Šibeniku. Většina místních obyvatel pochází z ostrova Krapanj a časem se přemístili na pevninu. Dnes je Brodarica vyhledávaným útočistěm obyvatl Šibeniku, kteří zde hledají klid a odpočinek od městského ruchu. Letovisko Brodarica se táhne okolo hlavní silnice a moře celých 5 kilometrů. Na severu těsně navazuje na Šibenic a táhne se směrem na jich až k zálivu Morinje.

Ubytování – Brodarica (Chorvatsko)

Brodarica je atraktivní středisko díky své jednoduché dostupnosti. V letovisku se nachází mnoho apartmánových domů, vil a ubytování v soukromí. Mimo to zde najdete také hotely, avšak nejedná se o velké hotelové komplexy. Celkový počet lůžek se odhaduje na více jak 600. V naší nadíce najdete 100 apartmánů s možností a rezervací online. Většina apartmánu se nachází v blízkosti moře. Díky terénu má většina apartmánů výhledy na moře.

Pláže a koupání v Brodarice

Brodarica nabízí nádherné výhledy na moře a okolí. Letovisko je vyhledáváno jak turisty ze zahraničí, tak obytateli Šibeniku a celého Chorvatska. Hlavní pláže letoviska jsou písčité, oblázkové až kamenité. Zdejší moře je průzračné a čisté. Okolo pláží vede promenáda kde se nachází restaurace a občerstvení.

Ubytování Brodarica Chorvatsko

Zábava – Brodarica a okolí

Letovisko je vyhledávaným místem milovníků dobrého jídla. V Brodarice se nachází hned několik známých restaurací, které připravují vynikající jídla. Těšit se můžete na mořské speciality, které chutnají skutečně výtečně. Dále zde najdete pár hospůdek a taveren.

Výlety do okolí

  • navštívit můžete město Šibenik, které je chránněnou památkou UNESCO
  • v blízkosti najdete také známé letovisko Solaris
  • národní park Krka – nádherné prostředí s překrásnými vodopády a možností plavby lodí
  • letovisko Primošten s krásnými výhledy na moře

Nabídka apartmánů k rezervaci

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('a3eccab4e2e4603...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301