Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Jadrija (Šibenik)

Jadrija Šibenik dovolená

Letovisko Jadrija naleznete na půl cesty mezi Vodicemi a Šibenikem. Letovisko se skládá ze soukromých rekreačních domů, které majité pronajímají. Jadrija leží v porostu borovic, které šahají až k samému moři. Letovisko je vhodné pro rodiny s dětmi, které hledají klid a na dovolené si chtějí odpočinout od každodenního shonu.

V letovisku se nacházejí krásné oblázkové pláže, které jsou přes týden téměr prázdné. O víkendu do Jadrije vyrážejí obyvatelé Šibeniku, kteří mají toto letovisko v oblibě a rádi se sem jezdí koupat.

Ubytování – Jadrija (apartmány)

Vzhledm k velikosti střediska zde najdete jen možnost ubytování v soukromí. Většina apartmánů leží v blízkosti moře popřípadě přímo u moře. Majité apartmánů jsou velice vstřícní a pohostinní. V naší nabídce najdete 5 apartmánů všechny v blízkosti moře (max. vzdálenost je 150m).

Zábava, sport, výlety – Jadrija (Chorvatsko)

V letovisku najdete jen málo nočního života. Posedět můžete v místní restauraci nebo pizzerii. Nachází se zde pár obchůdků se suvenýry. Za větší zábavou musíte vyrazit buď to do Vodic nebo Šibeniku.

Sportovním vyžitím číslo jedna je windsurfing a plachtění. Turisté ocení krásné místa pro šnorchlování.

Nabídka apartmánů k rezervaci

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('e681f7229b18e33...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301