Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Murter (Murter)

Letovisko Murter - Chorvatsko

Město Murter leží na stejnojmeném chorvatské ostrově a je zároveň správním střediskem ostrova Murter. Letovisko se rozprostírá v zátoce Hramina v severní části ostrova a sousedí z dalším letoviskem – Betina. Ostrov Murter je spojen s pevninou zvedacím mostem. Historie města se píše od 15. století. Zdejší přístav poskytuje kotviště pro více jak 400 menších lodí.

Murter je vyhledávanou destinací pro milovníky klidné a romantické dovolené. I tak ve městě najdete vše potřebné pro strávení příjemné dovolené v Chorvatsku. Je zde několik restaurací a pizzerií, obchůdků se suvenýry a v letních měsících se zde konají na náměstí hudební akce. Vynikají cí podmínky pro koupení jsou v zátoce Slanica, která je známá z fotografií. Pláž je nádherná, oblázkového charakteru. Okolí pláže je porostlé borovicovými lesy, které v létě poskytují příjemný stín.

V Murteru je rozšířená nabídka windsurfingu a plachtění. Můžete si zde zapůčit lodě a vyrazit na celodenní výlet do národního parku Kornati. Právě v Murteru sídlí ředitelství tohoto národního parku. Zahrát si můžete petanq nebo tenis. Připraveny jsou zde i hřiště na míčové hry.

V Murteru můžete prožít krásnou rodinou dovolenou, na kterou bude rádi vzpomínat. Ostrov Murter nabízí mnoho menších pláží a zátok, kde budete mít dostatečný klid pro lenošení.

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('724412c8f1eccd4...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301