Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Ostrov Pašman

Ostrov Pašman Chorvatsko

V zadarské ostrovní skupině v Severní Dalmácii najdete ostrov Pašman. Ostrov se rozprostírá naproti pevnině od letoviska Šukošan k Pakoštane a odděluje jej Pašmanský průliv. Celková rozloha ostrov činí 57 km2. Pobřeží ostrova Pašman je velmi členité. Najdete zde větší i menší zátoky. Vnitrozemí ostrova je kopcovité. Nejvyším vrcholem ostrova je Bokolj s výškou 272 metrů.

Západní pobřeží ostrova je strmé s menšími zátokami, které jsou chráněny před větry z pevniny.

Ostrov Pašman má velice vhodné přírodní podmínky k rekreaci. I přesto zde nenajdete velká a rušná střediska. Na ostrov se vydávají lidé, kteří od dovolené u moře čekají klid a pohodu mimo ruch velkých středisek. Většinu hlavních letovisek najdete na východním pobřeží ostrova. Mezi ty nejznámější patří Nevidjane, Kraj, Pašman, Tkon, Mrljane, Banj. Největšími středisky jsou již zmiňovaný Tkon a Nevidjane. Ostrov je často volen jako východisko pro lodní výlety do národního parku Kornati.

Ubytování na ostrově Pašman je poskytovánou pouze v apartmánech. V nabídce najdete více jak 100 apartmánů k rezervaci. Mimo to na ostrově najdete 3 kempy. Ostrov nenabízí žádné hotely a hotelové komplexy.

Na ostrov se lze dostat díky trajektovému spojení. Využívány jsou dva způsoby. Trajektové spojení:

Ostov Ugljan je nově spojen s ostrovem Pašman mostem.

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('1f54b747095e899...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301