Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Pirovac

Pirovac - Severní Dalmácie (Chorvatsko)

Chorvatské letovisko Pirovac najdete mezi městem Biograd na Moru a Vodicemi. Přesněji jen 18 kilometrů severním směrem od Šibeniku a jen 14 kilometrů od sjezdu z dálnice. Městečko se nachází v zálivu s výhledem na protější pobřeží a ostrov Murter. Velká část Pirovacu se nachází v blízkosti moře. V letovisku najdete náměstí s menší historickou částí, lékárnu a hned 4 bankomaty.

Nově máte možnost využít internet zdarma (Wi-fi), kterým je pokryto celé náměstí. Městečko je spíše poklidného rázu a je vhodné pro rodiny s dětmi. Není zde velký noční ruch jako v jiných vyhlášených městech na Makarské riviéře.

Koupání a pláže v Pirovacu (Chorvatsko)

Moře a pláž v Pirovacu (Chorvatsko)
Na českém internetu se objevují články, které místní pláže příliš nechválí. Pravdou je (z osobní zkušenosti), že moře a koupání je v Pirovaci stejné, jako v jiných chorvatských letoviscích. V Pirovacu najdete velkou městskou pláž, která má modrou vlajku za rok 2013. Tato pláž se nachází v severní části města a poskytuje v létě příjemný stín pod borovicovým hájem. Dále najdete menší pláže v jižní části města, které jsou oblázkové a útulné. Moře je čisté a teplé. V hlavní sezóně se může stát, že městská pláž je přeplněná a moře je díky vysokému počtu turistů zakalené. Ale tento stav je v hlavní sezóně na stovkách míst v Chorvatsku. Vstup do moře je všude pozvolný a je vhodný především pro rodiny s dětmi.

Ubytování, apartmány v Pirovacu


Ubytovací možnosti jsou v Pirovacu dobré. Velká většina turistů využije především ubytování v soukromí (apartmány), kterých je zde velmi mnoho. Na našich stránkách najdete více jak 25 apartmánů v tomto letovisku. Navíc se zde nachází hotel Miran, který se nachází v severní části letoviska a má vlastní oblázkovou pláž. Většina apartmánů se nově opravuje a rekonstruuje. Dříve se v Pirovacu nacházel kemp, který je nově přebudován na prostor se soukromými mobilními domy.

Sport a zábava – Pirovac

Sportovní vyžití je v letovisku průměrné. Najdete zde možnost vodních sportů (vodní lyže, půjčovnu šlapadel, lodí, svezení na vodním skútru nebo banánu). Na městské pláži najdete volejbalové hřiště. V centru města se nachází průlezky pro děti (ve večerních hodinách velmi oblíbené). Pirovac nabízí hned několik restaurací (okolo 8), 3 supermarkety, obchody se suvenýry, řeznictví a několik pekáren. V okolí Pirovacu je nově označeno hned několik cyklostezek.

Výlety do okolí

  • pro všechny doporučujeme návštěvu ostrova Murter (krásné malé pláže, výhledy na volné moře)
  • milovníci přírody mohou navštívit Vransko Jezero (jen 5km od městečka, vhodné pro cyklo výlety)
  • večerní návštěva Vodic nebo Biogradu na Moru (noční život)
  • krásný výlet do Šibeniku (město zapsané v UNESCO)
  • Národní park Krka

Nabídka apartmánů a ubytování – Pirovac

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru