Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Ražanj

Ražanj - Chorvatsko apartmány

Ražanj patří mezi menší letoviska Střední Dalmácie. Najdeme jej přibližně 12 kilometrů jižním směrem od Rogoznice a necelých 30 kilometrů severozápadním směrem od Trogiru. Při pohledu z městečka přes moře jde vidět jen kilometr vzdálená Rogoznica. Ražanj se skládá z několika částí. Při vjezdu do obce se můžete dát první odbočkou do Uvala Luka a po krátkém klesání se dostanete do malé zátočiny s přístavem.

V okolí se nacházejí apartmány. Další z možností je odbočka na Ljoljinica kde se nachází mnoho apartmánů. Ražanj nabízí krátkou promenádu s restauracemi a obchody.

Ubytování – apartmány Ražanj

V letovisku najdete jeden hotely (Hotel eM KA). Ten leží přibližně uprostřed obce. Mimo tento hotel se zde nachází několik luxusní vil s apartmánami nebo pensiony. Široká nabídka je ubytování v soukromí. Apartmánů k pronájmu je zde mnoho. V naší nabídce najdete okolo 25 apartmánů. Apartmány můžete rezervovat online a využít poskytovaných slev.

Koupání, pláže v Ražanji

Ražanj nabízí možnosti koupání okolo promenády s výhledem na Rogoznicu (tato pláž je povětšinou betonového charakteru) se schůdky do vody a místy pro slunění. Další možnosti koupání jsou v části Varoš se štěrkouvou pláží. V okolí se nachází mnoho malých pláží s krásným koupání. Nenajdete zde široké a velké pláže.

Zábava v Ražanji

Ražanj ChorvatskoRažanj neposkytuje mnoho zábavy a proto dovolená zde je vhodná pro milovníky romantické a klidné dovolené. Večer můžete využít nabídky z některých místních restaurací a posedět při sklenkách vína. Pokud zatoužíte po větší zábavě a nočním životu, budete muset vyrazit do letovisek v blízkosti – Rogoznica, Primošten nebo Trogir.

Výlety do okolí

  • za návštavu určitě stojí již zmiňovaná Rogoznica, Primošten a Trogir
  • vyrazit můžete pěšky do okolí a navštivit některou z mnoha malých zátok s možností koupání
  • můžete si udělat celodenní výlet do Národního parku Krka (u Šibeniku)

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('63f38bc3a18dfbd...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301