Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Sveti Petar na moru

Sveti Petar apartmány, ubytování

Nejsevernějším městečkem Biogradské riviéry je pro české turisty velice známe letovisko Sveti Petar na moru. Je to menší středisko nacházející se na půl cesty mezi Zadarem a Biogradem. Jedná se oklidné letovisko s krásnými oblázkovými plážemi, které jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. V severní části letoviska vyrostlo mnoho nových apartmánových domů a také kemp. V letních měsících je zde proto docela rušno.

Přímo v letovisku nenajdete žádné významné zajímavosti. Za tímto musíte vyrazit do okolních měst (především pak Biogradu a Zadaru). Při večerních procházkách můžete poseděť v některé z místních restaurací nebo taveren. Místní obyvatelé poskytují možnost ubytování v soukromí. V naší nabídce najdete 4 objekty s nabídkou 6 apartmánů. Sveti Petar na moru je příjemným místem pro rodinou dovolenou, kdy se přes den můžete slunit na pláži a k večeru můžete s rodinou vyrazit do okolních letovisek na výlety.

Zároveň je Sveti Petar na moru skvělým východiskem pro návštěvu Zadaru, národního parku Paklenica popřípadě národního parku Krka.

Nabídka apartmánů a ubytování

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru