Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Tribunj

Tribunj ubytování levně

Chorvatské letovisko Tribunj nalezneme přibližně 3 kilometry od většího a známějšího letoviska Vodice směrem na sever. Jedná se o menší městečko, které je však velice malebné a krásné. Starší část letoviska leží na ostrově, který je spojený s pevninou díky mostu. Starší část města je velice krásná s úzkými uličkami a mnoha restauracemi přímo u moře. Tribunj se může chlubit jednou z nejmodernějších a největších marin na chorvatském pobřeží.

Nejznámější památkou je kostel na vrcholku nad starou Tribunji. Kostel nese název sv. Mikuláše (patron Tribunje) a pochází z 17. století. Z vrcholku nad městečkem je velice krásný pohled jak na Tribunj tak celé okolí (Vodice, ostrovy Kornati apod.).

Ubytování – Tribunj (apartmány, dovolená)

Dovolenou v Tribunji můžete prožít v apartmánech. Ubytování v soukromí přináší hned několik výhod. V naší nabídce najdete více jak 25 apartmánů s možností rezervace online. V Tribunji se nachází jeden hotel – Hotel Movie Resort.

Pláže a koupání – Tribunj

V Tribunji je hned několik pěkných pláží a zátok. Směrem na sever najdete velkou hlavní pláž (viz. fotografie), která nabízí dostatek prostoru pro koupání a lenošení. Pláž je oblázkového charakteru. Další velkou pláž najdete směrem na jich od městečka (směr Vodice). Pláž je také krásná, upravená a oblázková. Ještě více směrem na Vodice pak najdte místa, která jsou hojně navštěvována naturisty jak z Tribuje tak z Vodic.

Zábava a kultura v Tribunji

Tribunj VodiceJak již bylo řečeno, Tribunj se spíše menší letovisko. Najdete zde několik krásných restaurací, obchůdků se suvenýry a bar. Stará část Tribunje je velice krásná večer. Mnohem více nočního života je ve vedlejším letovisku Vodice (3 kilometry). Vodice jsou velké středisko, kde je hned několik diskoték, nonstop barů, casino, luxusní bary na pláži apod.

Podniknout můžete výlety na okolní ostrovy. Pronajmout si můžete buť vlastní loď nebo lze využít nabídky místních rybářů a cestovních agentůr. Doporučujeme alespoň jednou navštívit letovisko Vodice, které nabízí vše co turisté hledají.

Nabídka apartmánů a ubytování

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru