Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Zablaće

Zablače Chorvatsko - Šibenik

Letovisko Zablaće (Šibenik) najdete jižním směrem asi 8 kilometrů od Šibeniku. Dříve to bylo vyznamné městečko s produkcí mořské soli. Dnes zde najdeme dvě jezera – Veliká jezera a Malá solina s léčivým bahnem, které se využívá při léčení revmatických onemocnění. Zablaće jsou známé svým kontrastem architektůry.

Najdete zde staré rybářské domy z dob středověku a hned v jejich blízkosti leží nové moderní obydlí bohatých lidí z Šibeniku. I přesto je atmosféra v Zablaće velice příjemná a ničím nerušená.

Ubytování – Zablaće (apartmány, kemp)

Letovisko nabízí k ubytování místní kemp, který se nachází v borovém háji. Vybírat si můžete také z možností ubytování v soukromí. Apartmány a apartmánové objekty se nachází v blízkosti moře. V naší nabídce najdete 17 apartmánů, které si můžete rezervovat online se slevou.

Pláž a koupání – Šibenik (Zablaće)

Zablaće - Chorvatsko apartmányV letovisku se nachází upravená betonová pláž, která je také velice oblíbená pro svou blízkost obyvateli Šibeniku. 2 kilometry od Zablaće se nachází známé středisko Solaris, kde je nádherná oblázková pláž s venkovním bazénem. Na pláži je občerstvení, slunečníky a lehátka k pronajmutí.

V Zablaće se nachází diskotéka a několik restaurací a obchůdků. Zablaće je vhodné místo pro rodinou dovolenou s dětmi nebo pro strávení romantické dovolené. Další zábavu poskytuje letovisko Solaris nebo město Šibenik.

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('b36ceaac1c27636...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301