Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Marina (Trogir)

Marina Trogir Chorvatsko

Letovisko a malé městečko Marina leží přibližně 12 kilometrů západním směrem od Trogiru. Jedná se o malé letovisko, které se táhne podél hlavní cesty. Stařší část obce leží v blízkosti přístavu a jeho dominantou je krásná strážní věž. Marinu (Trogir) nabízí možnosti ubytování v soukromí a apartmánech. V nabídce najdete cca 25 apartmánů.

Ty se nachází buď to na pobřeží nebo směrem na sever od hlavní cesty. Mimo to se v letovisku nachází také jeden hotel – Hotel Marinska Kula (naleznete jej u přístavu).

Marina TrogirMístní pláž je pěkná a je tvořena betonovými platy a oblázky. Letovisko Marina nabízí příjemné posezéní v restauracích přímo u přístavu a několik obchůdků. V okolí je několik pěkných zátok s možnostmi koupání. Okolní pláže mají spíše kamenitý charakter. Větší noční život zde budete hledat jen těžce. Marina u Trogiru je vhodným místem pro romantickou dovolenou. Doporučit můžeme výlet do blízkého Trogiru. Vyrazit můžete na pěší tůry na okolní kopce, ze kterých jsou krásné výhledy do okolí.

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('9fb26404bf43598...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301