Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Marina (Trogir)

Marina Trogir Chorvatsko

Letovisko a malé městečko Marina leží přibližně 12 kilometrů západním směrem od Trogiru. Jedná se o malé letovisko, které se táhne podél hlavní cesty. Stařší část obce leží v blízkosti přístavu a jeho dominantou je krásná strážní věž. Marinu (Trogir) nabízí možnosti ubytování v soukromí a apartmánech. V nabídce najdete cca 25 apartmánů.

Ty se nachází buď to na pobřeží nebo směrem na sever od hlavní cesty. Mimo to se v letovisku nachází také jeden hotel – Hotel Marinska Kula (naleznete jej u přístavu).

Marina TrogirMístní pláž je pěkná a je tvořena betonovými platy a oblázky. Letovisko Marina nabízí příjemné posezéní v restauracích přímo u přístavu a několik obchůdků. V okolí je několik pěkných zátok s možnostmi koupání. Okolní pláže mají spíše kamenitý charakter. Větší noční život zde budete hledat jen těžce. Marina u Trogiru je vhodným místem pro romantickou dovolenou. Doporučit můžeme výlet do blízkého Trogiru. Vyrazit můžete na pěší tůry na okolní kopce, ze kterých jsou krásné výhledy do okolí.

Nabídka apartmánů a ubytování

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru