Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Marušići

Marušići Omiš - Chorvatsko

Městečko Marušići najdete asi 12 kilometrů jižním směrem od letoviska Omiš a asi 40 kilometrů od Splitu. Marušići je malé letovisko, které nabízí píšečné a oblázkové pláže, které klesají zvolně do moře. Tyto pláže jsou vhodné především pro rodiny s dětmi. Okolí letoviska je porostlé borovými hájemi, které v letní sezóně poskytují příjemný stín. Místní obyvatelé se věnují pěstování vinné révy a rybaření.

V letovisku nenajdete žádné hotely a hotelové komplexy. Široká nabídka apartmánů a ubytování v soukromí uspokojí každého. Vybírat můžete z apartmánů v blízkosti moře nebo z luxusně vybavených vil. V Marušići je k dispozici obchod s potravinami, několik barů, restaurací a kavárna. Milovníkům nočního života doporučujeme návštěvu Omiše nebo Makarské. Tyto dvě velká letoviska nabízejí širokou nabídku služeb všeho druhu.

Pěšky můžete vyrazit do vedlejšího letoviska Mimice nebo Pisak. V okolí najdete skutečně krásné menší zálivy s krásnými plážemi. Milovníkům turistiky doporučujeme vyrazit do pohoří Biokovo. Vyzkoušet můžete také rafting na řece Cetina v blízkosti Omiše.

Marušići je chorvatské letovisko vhodné pro rodinou dovolenou s romantickým nádechem. Jestliže si chcete užít klidu a pohody s možností blízkých velkých středisek, je Marušići výbornou volbou.

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('528edaddf07bc06...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301