Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Vyhledat apartmány   Klikněte sem a vyhledejte si svůj apartmán

Podaca

Podaca - apartmány

Městečko Podaca najdete na chorvatské pobřeží v oblasti Makarské riviéry. Letovisko leží při Jadranské magistrále u úpatí horského pásma Rilić, přibližně 8 kilometrů severozápadním směrem od letoviska Gradac. Největším lákadlem letoviska Podaca je krásná příroda a zdejší pláže. Letovisko je velice vhodné pro strávení klidné letní dovolené s celou rodinou.

Jako ostatní letoviska Makarské riviéry i Podaca se skládá ze starčí části (ve svazích Riliće) a novější část okolo moře. Stará část letivska je považována svou architekturou za nejtypičtější vesnici podbiokovské oblasti. Při vstupu do stařší části vesnice najdete zříceninu obranné věže nebo kostel sv. Jana Křtele z 12.-13. století.

Apartmány, koupání – Podaca

Podaca ubytováníSeverozápadním směrem od obce najdete novější hotel – Hotel Morenia (viz. Zaostrog). Nachází se zde také autokemp Uvala Borova **, který hojně navštěvují čeští turisté. Krom toho zde najdete širokou nabídku apartmánů a ubytování v soukromí. V naší nabídce najdete více jak 200 apartmánů v tomto letovisku. Většina apartmánů leží v blízkosti moře nebo přímo u moře.

Jako na celé Makarské riviéře i zde najdete krásnou oblázkovou pláže, která pozvolna klesá do moře. Místní pláže jsou vhodné pro rodiny s dětmi. V okolí pak naleznete další krásné pláže obklopené borovými lesy, které poskytují příjemný stín.

K posezení lakají zdejší restaurace s nabídkou místních specialit. Podaca nabízí několik obchodů a obchůdků se suvenýry. Větší kulturní vyžití najdete v sousedních letoviskách. Navštívit tak můžete letoviska Zaostrog nebo Gradac.

Nabídka apartmánů k rezervaci

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.

Apartmán 2613 Pláž a moře 200 m

Apartmán 2613

Střední Dalmácie > Makarská riviéra > Podaca

Info Vzdálenost k pláži 200 m. Ubytování pro 25 osob (lůžka + přistýlky).

Přehled ubytování v apartmánu:
Ubytování Pokoj S-2613-c (2+0)    Cena 783 Kč

Apartmán 517 Pláž a moře 450 m

Apartmán 517

Střední Dalmácie > Makarská riviéra > Podaca

Info Vzdálenost k pláži 450 m. Ubytování pro 15 osob (lůžka + přistýlky).
Sleva Sleva -10% z ceny ubytování.

Přehled ubytování v apartmánu:
Ubytování Pokoj S-517-b (2+1)    Cena 845 Kč - 1 033 KčKomentáře

Zpět nahoru