Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Vyhledat apartmány   Klikněte sem a vyhledejte si svůj apartmán

Podstrana

Chorvatsko dovolená

Přibližně deset kilometrů jižním směrem od Splitu najdete letovisko Podstrana. Toto malebné přímořské město má velice dobrou dostupnost a přitom se jedná o krásné místo pro strávení letní dovolené. Letovisko se skládá celkem z 5 části. Starší části se nacházejí nad Jadranskou magistrálou. Novější část se rozprostírá podél moře v celkové délce 6 km. Podstrana má přímořské podnebí a velmi teplé letní měsíce.

Ubytování – Podstrana (apartmány)

Díky své blízkosti splitského letiště a Splitu najdete v Podstraně hned několik vyhledávaných hotelů. Nejznámější z nich jsou Grand Hotel LAV, Hotel Sunce, Hotel Neva a další. Podél moře najdete velké množství luxusních vil a apartmánových domů. Celkový počet lůžek v pensionech se odhaduje na více jak 1000. V naší nabídce najdete okolo 30 apartmánů k pronájmu. Apartmány můžete rezervovat online s možností využití slev.

Koupání a pláže

Podstrana ChorvatskoPodstrana je vynikajícím místem pro strávení aktivní i rodinné dovolené. Krásné dlouhé oblázkové pláže potěší skutečně každého. Okolo pláží vede promenáda, která vybízí ke krásným večerním procházkám u západu slunce. Přímo v letovisku najdete hned několik pláží, ze kterých si vybere skutečně každý.

Zábava a sport

Městečko poskytuje veškeré potřebné zázemí pro rodinou dovolenou. Najdete zde tenisové kurty, půjčovny šlapadel a loděk, místa pro míčové hry apod. Náročnější klienti mohou navštívit blízky Split, kde najdete skutečně výborné podmínky ke sportování.

K posezení Vás budou lákat restaurace a taverny, kterých je v letovisku velký počet. Přátelům můžete dovést některý z mnoha suvenýrů, které jsou nabízeny v obchodech a stáncích. Mladší generace určitě ocení bary, taneční terasy a diskotéku.

Výlety do okolí

Z Podstrany se můžete vydat do nedalékého města Omiš a využít nabídky raftingu. K návštěvě samozřejmně musíme doporučit Split se svou bohatou historií a památkami. Opomenout nesmíme pohoří Mosor, které vybízí ke krásným trekingovým tůram se skutečně nádhernými výhledy na moře a Omišskou riviéru.

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('32e6d60e38e9c16...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(63): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301