Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Seget-Vranjica

Seget-Vranjica Trogir

Turistické letovisko Seget-Vranjica leží ve střední Dalmácii. Od města Trogir je vzdáleno jen asi 5 kilometrů severozápadním směrem. Město se nachází v atraktivní lokalitě Trogirské rviéry. Ta se vyznačuje krásnou přírodou, velkým množstvím kamenitých zátok s oblázky, desítkami ostrovů a ostrůvků, které lákají návštěvníky k výletům. Centrum města Seget-Vranjica je velice krásně.

Úzké uličky obklopují staré domy s typickou architektůrou.

Ubytování – apartmány Seget-Vranjica

Letovisko nabízí hned několik možností ubytování. Najdete zde hotely (Hotel Astria, Hotel Mediterana nebo nedaleký hotel Medena) a luxusní vily. Samozřejmostí je široká nabídka apartmánů a ubytování v soukromí. V nadíce najdete okolo 100 apartmánů s možností rezervace online. Mimo kvalitní apartmány zde leží také autokemp.

Pláže, sport a zábava – Seget-Vranjica

Seget-VranjicaPláže ve městě jsou spíše kamenitého charakteru doplněné o vybetonované plotny. Mořské dno je většinou oblázkové. V blízkosti letoviska najdete krásné oblázkové zátoky. Sportovní vyžití je zde dobré – tenisové kurty, vodní sporty, půjčovny šlapadel a loděk, míčové hry apod.

Město Seget-Vranjica nabízí vše potřebné pro prožití příjemné dovolené v Chorvatsku. K jídlu Vás budou lákat restaurace ležící okolo moře. Večer můžete poseďet v některém z barů. V létě se v letovisku konají hudební akce pod širým nebem. Pakliže toužíte po ještě větším nočním životě doporučujeme navštívit blízký Trogir, který žije nočním životem až do ranních hodin.

Nabídka apartmánů a ubytování

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru