Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Sutivan (Brač)

Sutivan - ostrov Brač

Sutivan je menší chorvatskou obcí ležící v severozápadní části ostrova Brač (Střední Dalmácie). Letovisko leží přímo naproti pevninskému Splitu. Historie obce se píše již více jak 1700 let. I díky tomu zde najdete mnoho památek. Dnešní obyvatelé se živí především cestovním ruchem, zemědělstvím a rybářstvím. Sutivan patří ke klidnějším střediskům.

Najdete zde příjemnou středomořskou atmosféru s krásnými oblázkovými plážemi a borovými hájemi.

Sutivan – ubytování (ostrov Brač)

V Sutivanu najdete především nabídku ubytování v soukromí a pronájem apartmánů. Místní obyvatelé poskytují ubytování v soukromí za velmi příznivé ceny. Většina apartmánů se nachází v blízkosti moře. Dnes Stutivan nabízí více jak 2000 lůžek. V Sutinavu nenajdete žádné významné hotely.

Sutivan – koupání a pláže

Letovisko se může chlubit velice krásnými plážemi, které se rozprostírají okolo přímořské promenády směrem do zátoky Likve. Najdete zde mnoho menších zátok, které se mohou pyšnit krásnými plážemi, kde se můžete okoupat. V okolí letoviska vede mnoho menších stezek, které jsou hojně využívýny také cyklisty.

Ve městě se každoročně koná známý festival extrémních sportů, který je populární také u cizinců.

Jako jedno z mála letovisek na Jadranu může Sutivan nabídnout svůj vlastní Park přírody (Sutivan). Jedná se o výletní místo vhodné pro všechny turisty. V Parku přírody najdete menší zologickou zahradu, nejrůznější hřiště pro rekreaci a fontánu s restaurací. Doporučit můžeme také návštěvu letoviska Supetar, do kterého se lze dostat cestou okolo moře.

Nabídka apartmánů a ubytování

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru