Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Novigrad

Novigrad Chorvatsko

Chorvatské letovisko Novigrad nalezneme přibližně 15 kilometrů jižním směrem od města Umag a 15 kilometrů od vnitrozemského města Buje. Starší část města se rozprostírá na poloostrově a ze severní strany je obklopen velkým zálivem. Novvější části Novigradu plynule přecházejí v severní i jižní části města. Za zmíňku stojí také zdejší krásný přístav, kde najdete desítky rybářských lodí domorodců.

Novigrad byl v minulosti obléhán Turky, kteří zde napáchaly velké škody. I tak si Novigrad uchoval středověký ráz architektury. V historické části města naleznete palác rodiny Urizio – Palazzo Rigo, kde se nalézá lapidárium se sbírkami antických náhrobků. Milovníkům historie pak můžeme doporučit návštěvu románského farního kostela sv. Pelágie, kde se nalézá benátská kampanila z 8. století. Celkově historická část Novigradu je skutečně krásná.

Ubytování v Novigradu (apartmány, hotely)

Chorvatsko apartmány, dovolenáMožnosti ubytování v Novigradu jsou skutečně velké. Novigrad nabízí téměř 11 tisíc lůžek v hlavní sezóně (a to skutečně není malé číslo). Nejznámějšími hotelovými komplexy jsou Hotel Maestral a Hotel Laguna. Hotelové komplexy se nacházejí cca 2 kilometry východním směrem o historické části Novigradu. Dopravu do městečka zajišťují ekovláčky.

Samozřejmostí je pak široká nabídka apartmánů v soukromí, které poskytují domorodci. Jejich cena je nižší než za hotelový pokoj. V Novigradu nabízíme celkem 18 apartmánů určených pro 2 až 5 osob. Využíjte poskytovaných slev při brzké rezervaci apartmánů.

K Novigradské aglomeraci patří také známý komplex Mareda, který leží přibližně 7 kilometrů severozápadním směrem. Toto místo je také velice vhodné pro letní dovolenou. Najdete zde apartmány a krásný kemp. Mareda se může chlubit také hostelem – Hostel Pinesta, který ocení především mladší generace pro svou levnou cenu ubytování.

Koupání a sport v Novigradu

Novigrad ubytováníU hotelů Maestral a Lagunu nalezneme pláže v kombinaci oblázků, skalisek a uměle vytvořených betonových plat, která jsou vhodná pro slunění. V okolí těchto hotelů najdeme borové lesy, které poskytují chládek a místy sahají až k plážím. Mezi krásné pláže patří také pláž v autokempu Mareda a Sirena. Možností koupání je zde samozřejmně více. Například v severnějším zálivu naleznete velké borovicové háje s možnostmi koupaní. Přístup do moře je zde však horší. Avšak o to budete mít větší soukromí.

Sportovním vyžitím číslo jedna je v Novigradu rybolov a jachting (Marina Novigrad). Díky své blízkosti k městu Umag (Chorvatsko Istrie) je zde také populární tenis. Dále zde pak najdeme hřiště na volejbal (i plážový), fotbal, minigolf, cyklistika (v okolí se nachází cyklistické stezky).

Zábava, kultura v Novigradu (Chorvatsko, Istrie)

Novigrad nabízí zábavu jak pro mladší tak starší generace. Nalezneme zde plno restaurací, barů, diskokluby, show a kasino. Velice populární jsou tzv. diskoterasy. Každý rok se pravidelně v srpnu koná zábavní festival Music Nights. V srpnu se zde dále konají hned dvě kulturní události: Jazzový festival a třídenní lidová slavnost fešta, která se koná na svátek sv. Pelagie (patrona Novigradu).

Svou dovolenou si můžete dále zpříjemnit a vyrazit do okolí. Za návštěvu určitě stojí město Poreč, které nalezneme 16 kilometrů jižním směrem podél moře. Využít můžete vlastní auto nebo autobusovou dopravu.

Nabídka apartmánů k rezervaci

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('722be70735c6152...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301