Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Orebič (p. Pelješac)

Orebič - Chorvatsko levně

Na poloostrově Pelješac leží velmi populární chorvatské letovisko Orebič. Městečko najdete na tzv. Kapitánské riviéře, která se rozprostírá v jihozápadní části poloostrova Pelješac. Okolí letoviska je hojně porostlé vegetací a to díky své chranněné poloze. V dřívějších dobách byl Orebič významným střediskem mořeplavby. Dnes je Orebič nejvyhledávanějším letoviskem poloostrova Pelješac.

V okolí letoviska najdete velmi krásné oblázkové pláže, které v kombinaci s čistým mořem vytvářejí ideální podmínky pro koupání. Velice krásné pláže najdete v zátoce Trstenica, kde se nachází písečné pláže lemované borovicemi. Další populární pláže jsou u hotelových komplexů a kempů. Populární jsou pláže v letoviskách Viganj, Kučište a Perna.

Letovisko Orebič má trajektové spojení s ostrovem Korčula (Korčula-Dominće).

Orebič – hotely, ubytování, kempy

Okolí letoviska Orebič je doslova poseto kempy. Najdete jich zde hned několik. Přímo v letovisku najdete kemp Glavna Plaža, Mario, Nevio, Trstenica a Orebič. Dalších mnoho kempů najdete 4 kilometry východním směrem (kemp Ponta, Vala, Adratik, Paradiso atd. Všechny tyto kempy jsou v Chorvatsku velmi vyhledávané. V Orebiči najdete také širokou nabídku ubytování v soukromí a možnost pronájmu apartmánů. V naší nabídce najdete více jak 230 apartmánů s možností rezervace online.

V letovisku najdete také hotelové kompexy – Hotel Bellevue, Grand Hotel – Orebič, Hotel Orsan.

Sport a zábava v okolí Orebiče

Orebič (poloostrov Pelješac) nabízí vynikající podmínky pro vodní sporty. Využít můžete půjčoven widsurfingu, jachet, šlapadel a lodí, vodních skútru nebo využít školy potápění. Dále můžete využít možností zahrát si minigolf, kuželky, volejbal, stolní tenis nebo klasický tenis.

Při večerních procházkách Vás budou lákat k posezení místní restaurace a taverny. Velkou část těchto podniků najdete na přímořské promenádě. Posedět můžete v některém z nočních barů. U hotelu Bellevue najdete diskotéku. V hlavní sezóně se v městečku konají kulturní akce pro širokou veřejnost.

Výlety do okolí (Orebič – Chorvatsko)

  • navštívit můžete františkánský klášter nad Orebičem (krásné výhledy do okolí)
  • lodní výlet na ostrov Korčula (město Korčula nabízí jedny z nejvyznamějších památek Chorvatska)
  • návštěva letoviska Trpanj (14 kilometrů severovýchodním směrem)
  • navštivit můžete vinařskou oblast Dingač (18 kilometrů)
  • milovníci turistiky mohou vystoupat na nejvyšší vrchol poloostrova Pelješac (Sveti Ilija – 961 metrů)

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('4115b08499f30eb...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301