Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Trpanj (Pelješac)

Trpanj - poloostrov Pelješac

Chorvatské městečko Trpanj na poloostrově Pelješac patří k nejpopulárnějším letoviskům. Trpanj je znám díky svému nádhernému okolí, výtečným vínům a krásnému moři. Díky trajektové lince z Ploče je Trpanj hojně využíván turisty, kteří míří na severní část poloostrova Pelješac.

Trpanj je středně velká vesnička s 660 trvalými obyvateli. V letní sezóně se toto číslo zmnohonásobí. Z městečka vede silniční spojka na hlavní silnici poloostrova. Po této silnici se můžete vydat směrem na sever nebo jih. Obec obklopují menší kopce, které jsou porostlé vinnou révou, olivovníky a borovicemi.

Trpanj – Chorvatsko ubytování, apartmány

V letovisku se nachází hotel Faraon. Pro méně náročné turisty je určen kemp Vrila. Samozřejmostí je široká nabídka ubytování v soukromí a pronájem apartmánů. V letovisku Trpanj nabízíme více jak 20 apartmánů v blízkosti moře a pláží. Nejbližší apartmán najdete jen 15 metrů od moře.

Pláže a moře

Chorvatsko dovolená 2011Na okraji obce u hotelu Faraon se nachází krásná oblázková pláž, která je částečně porostlá vegetací. Zdejší pláže klesají pozvolna do moře a proto jsou vhodné také pro rodiny s dětmi. Hned několik překrásných pláží najdete směrem na sever od letoviska. Okolo cesty zde vyrůstají nové apartmány, které leží v bezprostřední blízkosti moře. Další krásné pláže se rozprostírají směrem na jih od Trpanji. Zde vede i pěší stezka, které láká k procházkám a výletům. Procházku po stezce doporučujeme (stezka je vhodná také pro kola).

Zábava a noční život – Trpanj

Vaší dovolenou Vám zpříjemní hned několik kvalitních restaurací a taveren (především v centru obce). V hlavní sezóně se téměř každý týden konají hudební akce pro širokou veřejnost. Trpanj nabízí také diskotéku “Plavi”. Každý rok se zde koná velká slavnost 15. srpna.

Doporučit můžeme návštěvu lečivého bahna, které se nachází v zátoce Blace kousek od letoviska. Bahno má léčivé účinky při problémech pohybového ústrojí.

Vyrazít můžete na výlety do okolí. Za návštěvu stojí hlavní letovisko poloostrova Pelješac (Orebič). Pro zdatné turisty doporučujeme výlet na nejvyšší horu poloostrova, odkud se Vám naskytnou nádherné výhledy na celou oblast Jižní Dalmácie.

Nabídka apartmánů a ubytování

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru