Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Žuljana (Pelješac)

Žuljana - Chorvatsko 2011

Letovisko Žuljana najdete v centrální části poloostrova Pelješac. Jedná se o malé městečko ležící na jižním pobřeží přibližně 15 kilometrů od města Ston. Žuljana leží v hlubokém zálivu a je obklopena krásnou přírodou. V letovisku najdete centrální pláž, která je tvořena oblázky. Místní obyvatelé se věnují pěskotáví vinné révy a rybolovem. V městečku najdete pár restaurací a obchůdků se vším důležitým.

Žuljana – Chorvatsko apartmány, ubytování

V Žuljaně najdete především možnost ubytování v soukromí a pronájem apartmánů od místních obyvatel. V naší nabídce najdete možnost rezervace ubytování v 16 apartmánech. Většina z nich se nachází v blízkosti moře.

Pláže, koupání, dovolená – Žuljana

Žuljana - Chorvatsko dovolená

V centru letoviska najdete oblázkovou pláž, která klesá pozvolně do moře. Mnoho návštěvníků cestuje za krásnými plážemi do okolí. Poloostrov Pelješac nabízí jedny z nejkrásnějších pláží v Chorvatsku. V okolí Žuljany najdete také písečné pláže s krásným a teplým mořem. Doporučujeme pláže v jižní části městečka s výhledem na ostrov Kosmač.

Zábava a výlety do okolí

V letovisku najdete několik restaurací s nabídkou místních specialit. K posezení a ochutnávce vína Vás budou lákat zdejší taverny. Místní obyvatelé prodávají vynikající domácí vína. V Žuljaně prožijete příjemnou a klidnou letní dovolenou mimo dosah velkých letovisek. Za noční zábavou můžete vyrazit doOrebiče nebo města Trpanj. Navštívit můžete ostrov Mljet s národním parkem, který nabízí panenskou přírodu.

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('b4c54a757b025ec...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301